Dragon Age: Inkwizycja może dostarczyć 200 godzin zabawy

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona znanej serii gier typu cRPG, za którą odpowiedzialne jest studio BioWare. Twórcy postanowili podzielić się z graczami informacją ile zajmie ukończenie ich najnowszej produkcji.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.
Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Gry z gatunku RPG cechują się tym, że można się w nich dobrze bawić przez długie godziny. Podobnie ma być w przypadku najnowszej produkcji studia BioWare. Gry z tego studia znane są z tego, że dostarczają graczom zabawy na długie godziny. Ile więc zajmie nam przeprowadzenie Inkwizycji w najnowszej odsłonie serii Dragon Age? Na to pytanie postanowił odpowiedzieć Cameron Lee, czyli jeden z najważniejszych członków ekipy pracującej nad Inkwizycją.

„Kompletne przejście gry powinno zająć graczom  ponad 200 godzin. Natomiast jeśli będziecie chcieli skupić się tylko i wyłącznie na głównych zadaniach fabularnych i przeprowadzić do końca Inkwizycje jak najszybciej, to musicie zarezerwować sobie 20- 30 godzin.”

Warto również dodać, że nie wszystko uda nam się zobaczyć przy pierwszym podejściu do gry, ponieważ niektóre lokacje, miejsca, rzeczy itp. będziemy mogli zobaczyć jedynie wtedy, gdy dokonamy wyboru, który pozwoli nam na odkrycie, czy też dotarcie do wyżej wymienionych miejsc. Trzeba przyznać, że Dragon Age: Inkwizycja z każdą nową informacją prezentuje się co raz lepiej i daje nadzieję na to, że po niezbyt udanej drugiej części, seria wróci na właściwe tory.

Dargon Age: Inkwizycja trafi na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada tego roku.

[dzięki- IGN]

More from Mikołaj Ciesielski

The Order: 1886- sprawdźcie trailer w polskiej wersji językowej

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready...
Read More