Dragon Age: Inkwizycja- motyw przewodni gry trafił do sieci

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą odpowiedzialne jest studio BioWare. W sieci pojawiły motyw przewodni gry.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Premiera Dragon Age: Inkwizycja już za kilkanaście dni. Twórcy długo milczeli na temat rozdzielczości swojej najnowszej produkcji. Do sieci trafił motyw przewodni gry, czyli nieco ponad 3 i pół minutowy utwór, który nie tylko idealnie wprowadzi nas w klimat Inkwizycji, ale również pozwoli nam wczuć się w rolę Inkwizytora.

50 procent frajdy z rozgrywki zapewnia muzyka oraz inne dźwięki. To właśnie muzyka pozwala na zgłębienie emocji oraz pomaga opowiedzieć historię, jest czymś dzięki czemu gracze po prostu zanurzają się w grę.”- powiedział dyrektor od spraw audio, Michael Keaton.

Trudno nie zgodzić się z powyższymi słowami. Nie od dziś wiadomo, że muzyka w grach jest czymś niesamowicie ważnym. Ponadto jeśli chodzi o gry z gatunku RPG to odgrywa ona wręcz niebagatelną rolę i rzeczywiście pomaga graczom w zanurzeniu się w świat gry. Miejmy nadzieję, że najnowsza produkcja BioWare będzie posiadać bogatą ścieżkę dźwiękową.

Dragon Age: Inkwizycja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 18 listopada tego roku.

[dzięki- http://www.videogamer.com/ps4/dragon_age_inquisition/news/have_a_listen_to_the_dragon_age_inquisition_title_theme.html]

More from Mikołaj Ciesielski

Twórcy pracują nad The Wolf Among Us na PlayStation Vite

The Wolf Among Us to kolejna po The Walking Dead przygodowa gra...
Read More