Dragon Age: Inkwizycja – kwadrans rozgrywki z gry

BioWare to specjaliści w procesie snucia ciekawych historii. W Dragon Age III: Inkwizycja będziemy mieli do czynienia z ogromnym światem, który przepełniony jest ciekawymi bohaterami.

W sieci opublikowano nowe fragmenty rozgrywki z Dragon Age: Inkwizycja. Materiał pochodzi z tegorocznych targów E3 w Los Angeles.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.
Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Firma BioWare udostępniła w sieci ponad piętnaście minut materiałów wideo z gry Dragon Age: Inkwizycja. Tytuł pojawi się na konsolach nowej generacji i ma wprowadzić serie na zupełnie nowy poziom. Filmik został zarejestrowany podczas targów E3 2014 w Los Angeles.

Materiał komentuje dyrektor kreatywny gry, niejaki Mike Laidlaw, który opowiada nam o tym, co w serii się zmieniło, oraz co aktualnie dzieje się na ekranie. Poczynania naszego bohatera rozpoczynają się w przepięknym, kolorowym, bujnym lesie,który został zaprojektowany z dbałością o najmniejsze detale. Środowisko prezentuje całkiem wysoki poziom, na wietrze uginają się pomniejsze krzaki, zarośla, ale również większe drzewa. Sylwetka bohatera została okraszona zgrabną animacją, podobnie jak jego umiejętności w walce oraz czary. Ciekawym elementem są porozstawiane na mapie lunety, dzięki którym będziemy mogli obserwować otoczenie, jak również wydawać polecenia naszym podopiecznym. 

Pod koniec materiału wideo nasi śmiałkowie ścierają rękawice z wielkim smokiem. Sylwetka bestii została zaprojektowana z rozmachem, a ogień, którym on zieje, jest niezwykle efektowny. Potyczka z bestią toczy się na kilku etapach, ponieważ zadanie utrudniają mniejsi wrogowie. Trzeba przyznać, że tego typu starcia robią niesamowite wrażenie.

Dragon Age: Inkwizycja zapowiada się niezwykle ciekawie. Tytuł trafi do oficjalnej sprzedaży już 7 października tego roku w wersjach na komputery osobiste, Xbox One, PlayStation 4 oraz Xboksa 360 i PlayStation 3.

Written By
More from Patryk

Inon Zur autorem motywu głównego gry Fallout 4

Inon Zur autorem muzyki w grze Fallout 4. Premiera jeszcze w tym...
Read More