Dragon Age: Inkwizycja – dziesięć minut rozgrywki na kontynencie Thedas!

Na targach E3 2014 udostępniono grywalną wersję Dragon Age: Inkwizycja. Tytuł ogrywali sami twórcy, a w internecie pojawił się gorący materiał wideo.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.
Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Producent wykonawczy gry Dragon Age: Inkwizycja, niejaki Mark Darrah, oraz reżyser kreatywny Mike Laidlaw przygotowali dla fanów marki świetną prezentację wideo zawierającą mnóstwo elementów rozgrywki. Tytuł został odpalony na konsoli Xbox One i prezentuje znakomity poziom oprawy graficznej. 

Materiał został opublikowany na portalu YouTube, pierwotnie ukazał się na platformie Twitch. Twórcy prezentują nowe ujęcia z rozgrywki, naświetlają tym samym jedną z lokacji dostępnych w grze. Na poniższym filmiku możemy przyjrzeć się scenom walki, które są prezentowane w widoku taktycznym z aktywną pauzą. Podczas rozgrywki będziemy mogli przenieść się z bezpośredniego starcia do mapki strategicznej, wystarczy tylko oddalić od bohaterów kamerę. Walka wygląda niezwykle emocjonująco, animacja bohaterów została zaprojektowana z należytym pietyzmem, a czary są kolorowe i efektowne. Jeżeli chodzi o lokację zawartą w grze, to jest ona przepełniona detalami, bujną roślinnością, oraz pomniejszymi obozowiskami. 

Całkiem ciekawym gadżetem jest tak zwany ”wizjer”, dzięki któremu możemy z jednego krańca mapy rozglądać się po jej zakątkach. W tym trybie podświetlą się nam również miejsca, gdzie będziemy mogli znaleźć specjalne przedmioty. 

Dragon Age: Inkwizycja ma trafić na PlayStation 3, Xboksa 360, Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. W trakcie nagrania twórcy przyznają, że wątek główny ma trwać około 50 godzin.

Written By
More from Patryk

inFamous: Second Son – słabsza grafika, niż ta z prezentacji na E3?

Sucker Punch to kolejny deweloper, który musi tłumaczyć się z przerysowywania grafiki...
Read More