Dragon Age: Inkwizycja – dostępna nowa aktualizacja

Twórcy ze studia BioWare zapowiedzieli dodatkową zawartość dla gry Dragon Age: Inkwizycja i udostępnili aktualizację dla wersji na PlayStation 4, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz PC.

Dragon Age to aktualnie najpopularniejsze RPG w bibliotece studia BioWare.
Dragon Age to aktualnie najpopularniejsze RPG w bibliotece studia BioWare.

Dragon Age: Inkwizycja okazało się być wielką premierą tej części roku oraz debiutem marki na konsolach nowej generacji. Tytuł został ciepło przyjęty przez graczy i okrzyknięty najlepszą odsłoną w historii. Twórcy wiedzą, że ciąży na nich ogromna odpowiedzialność. Zapowiedzieli udostępnianie nowej zawartości, a już dziś dostępna jest najnowsza aktualizacja gry.

Patch można pobrać dla wersji gry na konsole PlayStation 3, Xboksa 360, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Właściciele konsoli Xbox One będą zmuszeni chwilę na swoją aktualizację poczekać – bardzo możliwe, że do końca miesiąca, bowiem BioWare pracuje wciąż nad tym.

Autorzy przygotowali najnowszego patcha (o numerze 2) głównie ze względu na poprawę stabilności rozgrywki. Producent postarał się, aby usprawnić animację, wyeliminować błędy związane z dźwiękiem, usunąć ”zawieszanie” się gry podczas rozgrywki, ale również wprowadzić zmiany do rozgrywki, ujęć kamery, sterowania w trakcie walki i poruszania się po interfejsie gry (zwłaszcza dla grających na PC).

W nadchodzącym czasie grający w Dragon Age: Inkwizycja mogą liczyć na dodatkową zawartość. Producenci ze studia BioWare potwierdzają zainteresowanie swoją superprodukcją – zastosowane zostaną zmiany w systemie rozgrywki wieloosobowej oraz dodatkowe elementy w kampanii dla pojedynczego gracza.

[dzięki – http://blog.bioware.com/2014/12/08/upcoming-patches-and-features-for-dragon-age/]

Written By
More from Patryk

Sprawdź gameplay z gry Assassin’s Creed Chronicles: China

Ubisoft dzieli się pierwszymi materiałami z gry Assassin’s Creed Chronicles: China. Gra...
Read More