Dragon Age: Inkwizycja- do sieci trafił nowy zwiastun prezentujący jednego z bohaterów

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą odpowiedzialne jest studio BioWare. W sieci pojawiły się nowy zwiastun przedstawiający jedną z postaci.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Premiera Dragon Age: Inkwizycja zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka dni wybierzemy się do Thedas i poprowadzimy Inkwizycję. Twórcy sprytnie przypominają o swojej produkcji i co jakiś czas publikują zwiastuny reklamujące najnowszą odsłonę serii. Tym razem w materiale skupiono się na jednym z bohaterów, a mianowicie na niejakim Iron Bull’u. Rzućcie okiem, bo naprawdę warto.

Poniższy materiał daje nam jasno do zrozumienia, że Iron Bull to wojownik z krwi i kości i na pewno niejednokrotnie znacznie pomoże nam w walce. Warto również wspomnieć, że abonenci EA Access będą mieli dostęp do pierwszych sześciu Dragon Age: Inkwizycja kilka dni przed premierą. Ponadto cały postęp będą mogli przenieść później do pełnej wersji gry.

Dragon Age: Inkwizycja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 20 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące filmowej adaptacji The Last of Us

Podczas Comic- Con w San Diego odbył się bardzo ciekawy panel Sony...
Read More