Dragon Age: Inkwizycja- do sieci trafił nowy zwiastun prezentujący jednego z bohaterów

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą odpowiedzialne jest studio BioWare. W sieci pojawiły się nowy zwiastun przedstawiający jedną z postaci.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Premiera Dragon Age: Inkwizycja zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka dni wybierzemy się do Thedas i poprowadzimy Inkwizycję. Twórcy sprytnie przypominają o swojej produkcji i co jakiś czas publikują zwiastuny reklamujące najnowszą odsłonę serii. Tym razem w materiale skupiono się na jednym z bohaterów, a mianowicie na niejakim Iron Bull’u. Rzućcie okiem, bo naprawdę warto.

Poniższy materiał daje nam jasno do zrozumienia, że Iron Bull to wojownik z krwi i kości i na pewno niejednokrotnie znacznie pomoże nam w walce. Warto również wspomnieć, że abonenci EA Access będą mieli dostęp do pierwszych sześciu Dragon Age: Inkwizycja kilka dni przed premierą. Ponadto cały postęp będą mogli przenieść później do pełnej wersji gry.

Dragon Age: Inkwizycja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 20 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

W Battlefield Hardline zdobędziemy 150 poziomów doświadczenia

Battlefield Hardline to kolejna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin. Będzie się ona...
Read More