Dragon Age: Inkwizycja czaruje detalami, rozmachem świata gry, oraz oprawą wizualną

Możemy liczyć na piękne, rozległe krainy, które staną przed nami otworem.

Electronic Arts wespół ze studiom BioWare zaprezentowali na targach grę Dragon Age: Inkwizycja. Pierwsze materiały wideo prezentują fragmenty rozgrywki oraz migawki ze świata gry.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.
Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

Dragon Age: Inkwizycja została zaprezentowana najpierw na konferencji Microsoftu, a w późniejszym okresie przy okazji prezentacji gier ze stajni Electronic Arts. Oczywiście wszyscy oczekiwali fragmentów rozgrywki i się nie zawiedli. Autorzy gry, czyli studio BioWare, przywieźli na targi E3 w Los Angeles grywalną wersję gry Dragon Age: Inkwizycja

Podczas rozgrywki przemierzymy wielkie, otwarte lokacje. Koniec z brakiem swobody oraz zamkniętymi miejscówkami. BioWare stawia na rozmach świata, oraz ogrom możliwości przy jego eksploracji. Nowa odsłona serii ma nam zapewnić niemalże sandboxową strukturę świata, co możecie pokrótce zaobserwować na poniższych materiałach wideo.

Autorzy gry pokusili się również o prezentację systemu walki, który tym razem posiadać będzie całkiem ciekawą opcję statycznej kamery. Będzie to umożliwiało skupienie się na walce, na rzecz ciągłego kontrolowania ujęcia. Co więcej, deweloper pracuje nad systemem sterowania, który ma zapewnić graczom konsolowym podobną intuicyjność oraz wygodę jak na komputerach osobistych.

Dragon Age: Inkwizycja pojawi się w tym roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Warto w tym miejscu nadmienić, iż konsole Microsoftu wcześniej niż inni gracze otrzymają dodatkową zawartość. 

Written By
More from Patryk

Gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – eksploracja, walka i efektowna grafika

Studio CD Projekt RED opublikowało nowy materiał wideo z gry Wiedźmin 3:...
Read More