Dragon Age: Inkwizycja będzie posiadało aż 40 zakończeń!

Dragon Age III: Inkwizycja to trzecia odsłona bardzo popularnej w kręgach graczy gry z gatunku RPG. Za produkt odpowiada studio BioWare, które wypuści tytuł na platformy PlayStation 4 i Xbox One.

dragon-age-banner-1

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona gier typu cRPG stworzonej przez studio BioWare. Pod wpływem licznych próśb fanów serii, twórcy postanowili bardziej upodobnić grę do pierwszej części, lecz jak sami mówią, zastosują również niektóre rozwiązania z „dwójki”. Gra ma mieć premierę w tym roku na konsolach starej i nowej generacji oraz na PC.

Najnowsze słowa autorów gry  wzbudzają spore oczekiwania. Czego możemy się spodziewać po trzeciej odsłonie serii? W grze ma pojawić się 40 różnych zakończeń! To bardzo dużo, nawet jak na gry cRPG, które jak wszyscy wiedzą kojarzą się przede wszystkim za dużym otwartym światem i swobodą działania. Informacja ta ucieszy również tych, którzy zawiedli się, gdy CDProjekt Red ogłosiło przeniesienie premiery Wiedźmina 3 na przyszły rok. Jeśli deweloperzy z BioWare rzeczywiście dadzą nam do rąk grę, która będzie miała tyle zakończeń, to można śmiało stwierdzić, że może to być kandydat do gry roku.

Twórcy podkreślają również, że wpływ na to jakie zakończenie ujrzymy mają mieć nie tylko wybory, zapewne podczas scen dialogowych jak to zwykle bywa, ale wszystko co zrobimy podczas całej rozgrywki. Jeśli wyjdzie to w praktyce tak jak zakładają twórcy, to myślę, że dobrze zrobiło nasze rodzime studio przesuwając premierę Wiedźmina na przyszły rok, ponieważ będą mieli czas, by pobić konkurencję. 

Dragon Age III: Inquisition trafi na PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One jeszcze w tym roku. Zapowiada się niezłe starcie z rodzimym Wiedźminem, z korzyścią dla nas samych, ponieważ dwie gry zapowiadają się rewelacyjnie.

[autor newsa – Mikołaj Ciesielski]

Written By
More from Patryk

Zobacz gameplay z gry Bombshell na PlayStation 4 i Xbox One

Duke Nukem to marka stara, jak świat, ale w ostatnich latach zapomniana...
Read More