Dragon Age: Inkwizycja będzie miało tryb kooperacji dla czterech graczy

W sieci pojawiły się ciekawe doniesienia na temat Dragon Age: Inkwizycja. Autorzy gry potwierdzają, że będziemy mogli grać w kooperacji dla czterech graczy.

Dragon Age: Inkwizycja okazało się być najlepszą grą targów E3 2014. Premiera pod koniec roku na Xbox One oraz PlayStation 4.
Dragon Age: Inkwizycja okazało się być najlepszą grą targów E3 2014. Premiera pod koniec roku na Xbox One oraz PlayStation 4.

Premiera Dragon Age: Inkwizycja coraz bliżej. Twórcy ze studia BioWare ujawnili całkiem ciekawą informację dotyczącą rozgrywki. Udostępniony zostanie tryb kooperacyjny, dzięki czemu będziemy mogli bawić się wspólnie.

Na oficjalnej stronie podano do wiadomości, że tryb kooperacji będzie samodzielną opcją, która nie będzie powiązana z linią fabularną Inkwizycji. Tryb ten pozwoli nam się wcielić w dwanaście postaci, w tym łotrzyk, wojownik, czy też czarodziej. Naszym celem będzie wspólne eksplorowanie mrocznych i niebezpiecznych podziemi. Producent potwierdza, że w późniejszym okresie gry nowe postaci zostaną udostępnione.

”Po analizie sukcesu trybu wieloosobowego w Mass Effect 3, Dragon Age oferuje dynamiczny multiplayer, wymagający strategicznego podejścia, dodając przy tym system klas bohaterów, bogaty ekwipunek i tworzenie własnych przedmiotów.

Szybko nauczysz się, jak różne klasy spełniają inne role w walce oraz jak działają umiejętności i kompozycja drużyny przekłada się na taktyczną przewagę” – komunikat na oficjalnej stronie gry.

Kooperacja zostanie wspierana przez mikropłatności, ale sam producent zapewnia, że nowe przedmioty będziemy mogli zakupić za pomocą złotych monet zdobywanych w trakcie rozgrywki. Autorzy planują również specjalną aplikację na potrzeby trybu kooperacji, która wspomogła by zmienianie wyposażenia bez wcześniejszego wyłączania rozgrywki. 

Dragon Age: Inkwizycja trafi na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada tego roku.

[dzięki – DA: Inquisition]

Written By
More from Patryk

Tomb Raider – sześć milionów sprzedanych egzemplarzy gry

Square Enix wyjawiło informacje na temat sprzedaży gry Tomb Raider, która miała...
Read More