Dragon Age III: Inkwizyjca – nowa, fascynująca galeria screenów

Dragon Age: III: Inkwizycja to gra przeznaczona na komputery osobiste, konsole nowej i starszej generacji. W sieci opublikowano właśnie bardzo ciekawą galerię zdjęć, które prezentują nowe lokacje.

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.
Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG od studia BioWare. Jest to również debiut marki na konsolach nowej generacji.

W sieci zamieszczono nową galerę screenów z gry Dragon Age III: Inkwizycja. Tym razem autorzy gry, studio BioWare, postanowiło nam przedstawić kolejne lokacje, które przemierzymy podczas wędrówki po świecie Thedas. Jest to oczywiście tylko kilka lokacji, które odwiedzimy, ale widać, że producentom zależało na wiernym odtworzeniu zamczysk, lochów, oraz mrocznych podziemi. Chodzi tutaj o dekorację wnętrz budowli, która w połączeniu z mocarnym silnikiem Frostbite 3.0 potrafi zdziałać wiele. Rzućcie tylko okiem na kolorowe, pobłyskujące wnętrza zamku, mrok jego podziemnej hali, czy też spowite w mroku góry z wyżłobionymi w skałach przejściami. Robi wrażenie!

Na trzecią część serii liczą miliony graczy na całym świecie. Autorzy gry potwierdzali, że planują powrót do korzeni gatunku oraz prezentację tak ogromnego świata, jakiego dotąd w serii nie widzieliśmy. Trzymamy za to kciuki! Pamiętajcie że gra ukaże się na PlayStation 3, Xboksie 360, konsolach nowej generacji oraz PC już 7 października tego roku.

 

Written By
More from Patryk

Grand Theft Auto: Vice City odtworzone w Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto: Vice City to jedna z najlepszych gier z tej...
Read More