Dragon Age III: Inkwizycja – screeny i nowe szczegóły na temat twierdzy Skyhold

BioWare udostępniło w sieci nowe informacje na temat twierdzy Skyhold z Dragon Age III: Inkiwzycja. Baza wypadowa graczy otrzymała również galerię screenów.

Dragon Age to aktualnie najpopularniejsze RPG w bibliotece studia BioWare.
Dragon Age to aktualnie najpopularniejsze RPG w bibliotece studia BioWare.

Producenci gry Dragon Age III: Inkwizycja opublikowali w sieci nowe informacje na temat bazy wypadowej gracza nazwanej Skyhold. Udostępniono również skromną galerię screenów, która przedstawia nam wnętrza naszego zamczyska oraz jego oględziny. 

Serwis GameInformer opublikował bardzo ciekawą zapowiedź gry, dzięki czemu otrzymaliśmy kilka zupełnie nowych informacji na temat Skyhold. Wiemy że twierdzę podbijemy dosyć szybko, aczkolwiek w trakcie rozgrywki oraz zgodnie z przebiegiem historii odblokujemy dostęp do nowych komnat oraz pomieszczeń. Gracze otrzymają sporo możliwości w zagospodarowaniu swojej przestrzeni. Będzie można korzystać z wielu dostępnych stylów umeblowania. 

Skyhold zostanie domem Templariuszy oraz magów, oczywiście zależności od naszych upodobań. Twierdza będzie miała znaczenie strategiczne, bowiem w głównej komnacie zagłębimy się w raporty wojsk z wielu frontów, jak również wyślemy w pewne miejsca kolejnych rycerzy. Tutaj też sprawdzimy stan naszego skarbca oraz naszą pozycję i wpływy w Thedas.

Dragon Age: Inkwizycja trafi na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada tego roku.

Written By
More from Patryk

Electronic Arts chce mieć własne gry pokroju Assassin’s Creed bądź Grand Theft Auto

Electronic Arts to duża firma i wydawnictwo, która pod swoimi skrzydłami ma...
Read More