Dragon Age III: Inkwizycja – dwa nowe zdjęcia z gry

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia część popularnych gier z gatunku RPG. Za tytuł odpowiada studio BioWare, które to zamierza wydać grę na PlayStation 4 i Xbox One. W sieci pojawiły się dwa nowe screeny z lokacjami z gry.

dragon-age-banner-1

 

Nie tak dawno mogliśmy rzucić okiem na pracę aktorów podczas nagrań do Draqon Age III: Inkwizycja. Kampania reklamowa nie wystartowała pełną parą, a sami twórcy ze studia BioWare podsyłają nam szczątkowe informacje na temat trzeciej części znanej serii. Tym razem do sieci trafiły dwa kolejne screeny, na których możemy zaobserwować dwie lokacje z gry. Nie jest to nic nadzwyczajnego i raczej nie przykuwa uwagi na dłużej. Szkoda, ponieważ liczyłem na więcej konkretnych informacji na temat świetnie zapowiadającej się gry. Poniższe obrazki pokazują jednak jedną, charakterystyczną zaletę dla Inkwizycji. Chodzi oczywiście o rozległość lokacji, które tym razem mają przyćmić tak poprzednie odsłony gry, jak i po części konkurencję. Czekamy jednak na konkretne materiały wideo z rozgrywki, ponieważ na chwilę obecną gra jest wielką niewiadomą.

Gra trafi na konsole nowej generacji, toteż programiści muszą zmierzyć się z wymaganiami graczy co do technologii. Inquisition napędzane jest przez mocarny silnik Frostbite 3.0, który jest wstanie generować super szczegółowe światy, pełne detali, zniszczenia i fizyki na najwyższym poziomie – więcej informacji już wkrótce!

Written By
More from Patryk

Ważne zmiany w Xbox Live Gold już dziś

Bezpłatne gry dla posiadaczy konta Gold. Dostęp do aplikacji rozrywkowych dla wszystkich....
Read More