Dragon Age 2

zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii Dragon-Age-2
zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii dragon_age_2_logo

Nowy trailer Dragon Age 2 oraz pierwsze informacje na temat DLC.

Dragon Age 2 to tytuł na który czekają wszyscy miłośnicy RPG. Premiera wyznaczona jest na 8 marca 2011 roku.

Bioware udostępnił nowy trailer tej produkcji. Kolejny zwiastun DA2 przedstawia sylwetkę łotra, który jest jedną z głównych klas postaci.

Electronic Arts natomiast potwierdził, że pierwsze DLC dla Dragon Age 2 będzie darmowe oraz połączone z kampanią na rzecz kupowania oryginalnych tytułów. Wspomniane DLC będzie dostępne w darmowej formie tylko dla pierwszych właścicieli gry. Przy kolejnym pobraniu DLC, dodatek ma tracić swoją bezpłatność. Według EA zabieg ten ma zniechęcić do kupowania gier z drugiej ręki.

Mark Darah producent wykonawczy DA2 stwierdził, że wszystkie dodatki jakie ukażą się dla Dragon Age 2 będą dopracowane, szczegółowe i unikalne, jednak nie wyjawił czego możemy spodziewać się po rozszerzeniach.Zaznaczone zostało natomiast, że wykonawcy odeszli od tego, co było krytykowane przez graczy w DLC dla Dragon Age: Origins. Gracze w większości oceniali negatywnie materiały pobraniowe, ponieważ były one oparte na materiałach znanych z podstawki, co nie wprowadzało żadnej świeżości do gry.

  

Tags from the story
,
Written By
More from konadmin

Bioshock na PS Vita całkiem nowe

Pojawiły się obawy, że będzie to po prostu adaptacja pierwszej części na...
Read More
zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii dragon_age_2_logo

Nowy trailer Dragon Age 2 oraz pierwsze informacje na temat DLC.

" />