Downgrade grafiki w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon widoczny gołym okiem

W sieci pojawiły się kontrowersyjne screeny z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Widać na nich downgrade grafiki, czyli zaniżenie poziomu prezentowanego na pierwszych trailerach gry.

cd projekt red banner

Wiele wskazuje na to, że gra Wiedźmin 3: Dziki Gon nie będzie wyglądała tak, ja na pierwszych zwiaztunach i trailerach promowało ją samo CD Projekt RED. W internecie możemy znaleźć zdjęcia z gry udowadniające jaki downgrade graficzny zastosowano w pełnej wersji gry.

Redakcja portalu WCCTech zdecydowała się opublikować bardzo ciekawe screeny z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Zestawili oni pełną wersję gry z tym, co CD Projekt RED prezentowali na pamiętnych trailerach z E3. Wygląda na to, że gra w finalnej wersji wygląda znacznie gorzej, niż na pierwszych trailerach.

Nie twierdzę oczywiście, że gra wygląda źle, ale downgrade graficzny jest widoczny gołym okiem. Szkoda, bo przecież CD Projekt RED od wielu miesięcy promowali ten tytuł z takim zaangażowaniem i podkreślali jakość oprawy graficznej. Nie zrozumcie mnie źle, grafika jest fajna, ale rozmija się z promocyjnymi materiałami.

Gra Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się na rynku już 19 maja w wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

[dzięki – http://wccftech.com/witcher-3-downgrade-comparison-screenshots-showcase-gorgeous-game/]

View post on imgur.com

Written By
More from Patryk

Nowe obrazki z Uncharted 4: A Thief’s End

W sieci opublikowano nowe obrazki koncepcyjne z gry Uncharted 4: A Thief’s...
Read More