Dota 2 z modem dającym możliwość gry w trybie TPP?

Dota 2 jest grą MOBA, która została wydana na komputery przez Valve Corporation. Produkcja otrzymała mod umożliwiający rozgrywkę z widoku trzeciej osoby.

DOTA-2-Banner-trajph07-hgtdvn

Ambitny fan gry Dota 2 o pseudonimie BMD dokonał ciekawej modyfikacji. Urozmaicił rozgrywkę w DOTA 2 dodając możliwość gry z kamerą umiejscowioną za główną postacią, co może kojarzyć się z takimi seriami jak GTA czy Gears of War.

Zmiana może okazać się bardzo popularna, ponieważ diametralnie zmienia sposób rozgrywki, zmuszając graczy do opracowania nowych strategii i zwyczajów. Oczywiście wiążę się z zapoznaniem z tytułem od nowa.

Autor moda wyjaśnił, że podczas procesu jego tworzenia musiał zmienić w grze prawie wszystko począwszy od postaw, aby umożliwić takie rzeczy jak skoki, ostrzeliwanie i uniki – elementy, które nie były dostępne w podstawowej wersji gry. Dodatkowo zmienił systemy sterowania i kontroli kamery. BMD zapowiedział udostępnienie modyfikacji dla wszystkich, jak tylko wyeliminuje błędy w rozgrywce.

Warto odnotować fakt że pierwsza DOTA była sama w sobie modem do gry Warcraft III. Czy Wy też aktywnie gracie w ten tytuł?

[dzięki – http://www.gamespot.com/articles/dota-2-gets-third-person-shooter-mod/1100-6426769/]

[Autor – Piotr Parchan]

Written By
More from Patryk

Crytek gotowi na inwestycję w gadżety wirtualnej rzeczywistości

Crytek podobnie jak wiele innych firm jest gotowe na rozpoczęcie prac nad...
Read More