Doom – na targach E3 opublikowano pierwszy teaser nowej odsłony legendarnej serii!

Doom to legenda. Czy na tyle silna, aby jeszcze raz pozamiatać konkurencją?

Na targach E3 nie mogło zabraknąć firmy Bethesda, która wraz z id Software zaprezentowała nowy teaser gry Doom. Tytuł jest w produkcji od dłuższego czasu, teraz mamy pierwszy materiał wideo.

Doom to legendarna marka gier wideo, która w swoim czasie zrewolucjonizowała branżę.
Doom to legendarna marka gier wideo, która w swoim czasie zrewolucjonizowała branżę.

Wielkich marek nie mogło zabraknąć na tegorocznych targach E3 w Los Angeles. Od wielu lat zastanawiamy się nad losem klasycznego już dziś Dooma, którego czwarta odsłona została przywieziona na tegoroczną imprezę. W sieci zamieszczono króciutki zwiastun, który jest utrzymany w klimatach znanych z legendarnej serii strzelanin pierwszoosobowych. 

Materiał nie prezentuje ujęć z rozgrywki właściwej, ale skupia się raczej na prezentacji ”brutalnego połączenia ciała i maszyny”. Najpewniej będzie to jeden z przeciwników, z którym stoczymy zacięty bój. Autorzy gry, firma id Software, nie są aktualnie gotowi do rozmów na temat Dooma, ale na zbliżającym się QuakeConie (17-20 lipiec) podzielą się z nami nowymi informacjami na temat tej gry. Pamiętajcie również, że dostęp do wczesnej wersji Dooma otrzymują wszyscy Ci, którzy zdecydowali się zamówić edycję przedpremierową gry Wolfenstein: The New Order. Więcej informacji już wkrótce.

Written By
More from Patryk

Rzućcie okiem na rozgrywkę z Bloodborne, nowej marki twórców Dark Souls

Podczas tegorocznej imprezy E3 zaprezentowano graczom zupełnie nową markę od firmy From...
Read More