Dontnod Entertainment zapowiedziało nową grę z gatunku RPG

Twórcy Remember Me oraz Life is Strange zapowiedzieli kolejną produkcję. Francuskie studio zdradziło, że będzie to gra z gatunku RPG, która rozgrywać się będzie krótko po I wojnie światowej.

Dontnod Entertainment to studio odpowiedzialne za całkiem ciekawą markę Remember Me.

Francuskie studio Dontnod Entertainment to niezwykle pracowita grupa ludzi. Jeszcze nie nastąpiła premiera Life is Strange, a już podali informacje o kolejnej grze, nad którą pracują. Francuskie studio zapowiedziało grę z gatunku RPG, która nosić będzie tytuł Vampyr.

Podczas rozgrywki przeniesiemy się w czasy I wojny światowej. Głównym bohaterem produkcji będzie lekarz, który zostanie ugryziony przez pacjenta, przez co stanie się wampirem. Choć nie wiadomo o grze nic więcej, to zagraniczne serwisy uważają, że „Y” w tytule ma zwiastować liczne wybory moralne, które będziemy podejmować podczas rozgrywki. Głównym hasłem Vampyra jest „Weź krew. Uratuj życie.” Możliwe, że właśnie dylematy związane z ratunkiem ludzi postawią przed nami twórcy.

Choć nie otrzymaliśmy informacji o docelowych platformach, to łatwo można się domyślić, że Vampyr na pewno trafi na komputery osobiste oraz konsole ósmej generacji, czyli PlayStation 4 oraz Xboksa One. Oficjalne informacje mówią, że nad Vampyrem pracuje drugi zespół francuskiego studia, a pierwszy cały czas tworzy Life is Strange, które zadebiutuje już 30 stycznia.

[dzięki- http://www.dualshockers.com/2015/01/20/remember-me-life-is-strange-developers-reveal-new-rpg-title-vampyr/]

More from Mikołaj Ciesielski

Pierwsze screeny z Forza Horizon 2!

Forza Horizon 2 podobnie jak poprzednia część zaoferuje graczom otwarty świat, setki...
Read More