Don’t Starve trafi na PlayStation Vita w przyszłym miesiącu

Właściciele PlayStation Vita w przyszłym miesiącu otrzymają Don’t Starve na swoją konsolę. Autorzy gry potwierdzili datę premiery gry na przenośną konsolę Sony.

Don't Starve można nie lubić, aczkolwiek trzeba docenić jego głębię oraz grywalność.
Don’t Starve można nie lubić, aczkolwiek trzeba docenić jego głębię oraz grywalność.

Już 3 września na PlayStation Vita zadebiutuje symulator przetrwania od studia Klei Entertainment. Don’t Starve zostało wycenione na 14 euro (około 59 złotych). Gra zawierać będzie również rozszerzenie fabularne Reign of Giants. Wprowadza ono między innymi nowych bohaterów, pełny cykl pór roku, jak również strefy klimatyczne oraz nowe surowce. 

Autorzy gry przygotowali bardzo ciekawą ofertę dla właścicieli konsoli Sony. Oferują oni swój tytuł w opcji Cross-Buy, czyli jeżeli tylko posiadacie wydaną w styczniu wersję na PlayStation 4, to najnowszą edycją na konsolę przenośną pobierzecie zupełnie za darmo. Jeżeli zdecydujecie się na zakup edycji na PlayStation Vita, to z automatu otrzymacie dostęp do wersji na najnowszą konsolę Sony. Pamiętajcie jednak o tym, że przenoszenie zapisanych stanów gry pomiędzy konsolami nie będzie możliwe.

Don’t Starve trafiło do sprzedaży w zeszłym roku na komputery osobiste. W późniejszym okresie trafiło również na wspomniane wcześniej PlayStation 4. Jest to gra, w której naszym celem jest przetrwanie w trudnych okolicznościach. Walczymy o przetrwanie zbierając zasoby i konstruując nowe budynki. 

Written By
More from Patryk

Zegarki PlayStation dostępne w sklepie PlayStation Gear

W sieci dosyć często możemy zakupić wszelakiego rodzaju gadżety powiązane z grami...
Read More