Dokumenty CD Projekt RED wyciekły do sieci! Poznaliśmy historię Widźmin 3: Dziki Gon?

W internecie niespodziewanie pojawiły się pliki pracownika CD Projekt RED. Ujawniają one mnóstwo informacji na temat gry, oraz uchylają rąbka tajemnicy na temat rozgrywki.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.
Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Będzie to również największa część serii.

Wiele wskazuje na to, że w internecie pojawiło się sporo deweloperskich materiałów dotyczących gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Informacje wyciekły do internetu nielegalnie, ale przez pomyłkę jednego z twórców, który ich odpowiednio nie zabezpieczył. Pliki zdradzają nam między innymi sporo informacji na temat fabuły oraz zakończeń gry.

Jeden z pracowników CD Projekt RED prawdopodobnie ustawił swoje konto na wirtualnym dysku Google Drive na ”otwarte”. Decyzja ta otworzyła ewentualnym ciekawskim dostęp do szerokiej bazy plików. Jeden z użytkowników forum 4chan uzyskał dostęp do danych, co więcej, nie wykluczone jest również włamanie się na skrzynkę pocztową pracownika CD Projekt RED

Na ten moment nie jest wiadomo, na ile udostępnione materiały są aktualne, ponieważ w wielu plikach możemy znaleźć adnotację ”kompletnie nieaktualne”. Wśród plików możecie znaleźć mnóstwo grafik koncepcyjnych, fabułę zadań pobocznych, oraz szereg informacji na temat dostępnych postaci. Jeden z udostępnionych dokumentów zdradza, że kompletna wersja alpha (testowa) była dostępna już w lutym tego roku. Autorzy najprawdopodobniej zdecydowali się przesunąć datę premiery ze względu na dopracowanie wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł ma ukazać się 24 lutego przyszłego roku, przed nami gorący okres.

Jedna z bohaterek gry i jej  kilka stylizacji.
Jedna z bohaterek gry i jej kilka stylizacji.
Written By
More from Patryk

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wspierana przez CD Projekt RED

Jest do wylicytowania wielka figura Geralta z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon....
Read More