Dodatkowe mapy do sieciowej strzelanki Rainbow Six Siege zapowiedziane

Zestaw dodatkowych, w pełni bezpłatnych map do gry Rainbow Six: Siege został zapowiedziany przez firmę Ubisoft na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

Rainbow Six: Siege to jedna z najciekawszych gier tego roku oraz bardzo oryginalne odświeżenie wizerunku kultowej serii taktycznych strzelanin. Firma Ubisoft powoli przygotowuje się do tej wielkiej premiery, tymczasem zapowiada wsparcie darmowymi mapami w formie DLC już na starcie. Gracze nie będą przytłaczani płatnymi dodatkami od samego początku obecności gry na rynku i to się chwali.

Rainbow Six: Siege ma zadebiutować na rynku z 11 lokacjami, w których będziemy mogli rozgrywać spotkania w wielu trybach rozgrywki. Oczywiście lokacje będą dostępne w dwóch wariantach – dniem i nocom. Ponadto zapowiedziano wsparcie każdej miejscówki poprzez technologię Real Blast, czyli tej odpowiedzialnej za rozbudowany model zniszczeń otoczenia. Co ciekawe, wszystkie mapy po premierze będą dostarczane za darmo, bowiem Ubisoft chce skupić wokół swojej najnowszej gry jak największą liczbę graczy.

Ponoć szykowane są ambitne plany wspierania Rainbow Six: Siege po rynkowym debiucie. Premiera gry już 11 listopada na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Zamknięte beta testy wystartują pod koniec tego miesiąca. Tytuł jest niezwykle oczekiwany przez fanów klasycznych, taktycznych strzelanin studia Red Storm i Ubisoftu. Sam jestem ciekaw, jak seria odnajdzie się w typowym, sieciowym modelu rozgrywki. Czuję jednak, że będzie dobrze.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=l5r2UDrMO-8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55eeb2efcfb503701d11ba51″]

Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed: Unity lepiej działa na Xbox One

W sieci pojawiły się testy wydajnościowe Assassin’s Creed: Unity, które ujawniły, iż...
Read More