Dodatki DLC do Dragon Age: Inkwizycja tylko na PlayStation 4, Xbox One i PC

BioWare zdecydowało się na wydawanie kolejnych dodatków DLC do gry Dragon Age: Inkwizycja, ale tylko na PlayStation 4, Xbox One i pecetach.

Konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 nie otrzymają już kolejnych dodatków fabularnych do gry Dragon Age: Inkwizycja. BioWare koncentruje się tylko i wyłącznie na wspieraniu gry na PlayStation 4, Xbox One oraz poczciwych blaszakach.

Dobra wiadomość jest jednak taka, iż twórcy gry Dragon Age: Inkwizycja nadal będą przygotowywali fabularne DLC. Już wkrótce mamy poznać kolejne szczegóły na ten temat. BioWare również wyjaśnia, że wystarczy zakupić grę na nowszą konsolę, aby bez większego problemu przenieść zawartość dodatkową oraz stan rozgrywki.

Warto jest zainteresować się również usługą EA Access, która pod koniec lata ma wzbogacić się właśnie o Dragon Age: Inkwizycja. Jeżeli zatem nie jesteście zdecydowani na grę w edycji pudełkowej, możecie poczekać do końca wakacji, aż dostępna będzie w ekskluzywnej usłudze na Xbox One. Użytkownicy PlayStation 4 nie mają takiego przywileju, zostaje im kupno gry.

Dragon Age: Inkwizycja to jedna z najlepszych gier RPG aktualnie na rynku. Gra zebrała średnią na Metacritic na poziomie 89 punktów (PS4), a więc jest jak najbardziej godna polecenia.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/dragon_age_inquisition/news/dragon_age_inquisition_to_get_more_dlc_but_only_for_ps4_xbox_one_and_pc_2.html]

morrigan_bdragon age

[interaction id=”558177a7669294f91b57bf4f”]

Written By
More from Patryk

Zobaczcie GTA 5 na PC na ustawieniach Ultra

Grand Theft Auto 5 debiutuje na komputerach osobistych. Tytuł możecie zobaczyć na...
Read More