Dodatek DLC Ancient Labyrinth do Lords of the Fallen już w marcu

Ancient Labyrinth to pierwsze, duże rozszerzenie DLC do gry Lords of the Fallen, które zadebiutuje na rynku już na początku przyszłego miesiąca.

Lords of the Fallen to odpowiedź firmy CI Games na zapotrzebowanie na wymagające gry z gatunku RPG.
Lords of the Fallen to odpowiedź firmy CI Games na zapotrzebowanie na wymagające gry z gatunku RPG.

Lords of the Fallen to jedna z ciekawszych gier ostatnich miesięcy, która już na początku przyszłego miesiąca ma otrzymać pierwsze rozszerzenie fabularne. Dodatek w formie DLC o nazwie Ancient Labyrint otrzymał nawet zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

CI Games ogłosili, iż dodatek DLC dostępny będzie już od 3 marca na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Gracze trafią do zapomnianej biblioteki, która znajduje się pomiędzy światem ludzi i demonów. Rozgrywka koncentrować się będzie na walce z nowymi przeciwnikami, ale również rozwiązywaniu większej ilości zagadek logicznych. Ancient Labyrint pozwoli poznać większą ilość informacji na temat historii głównego bohatera. Gracze poznają zatem przeszłość Harkyna oraz jego motywy działania.

Poniżej możecie rzucić okiem na trailer dodatku DLC Ancient Labyrinth to gry Lords of the Fallen. Tytuł dostępny jest na PS4, Xone oraz PC, jego średnia na Metacritic to 73 punkty.

Written By
More from Patryk

Zobacz kolejnych zawodników z gry Tekken 7 w akcji

Namco Bandai publikuje kolejny gameplay z gry Tekken 7. Producenci gry pokazują...
Read More