Dodatek Awakening do gry Call of Duty: Black Ops 3 dostępny już w lutym

Rokrocznie otrzymujemy kolejne Call of Duty i rokrocznie jesteśmy zasypywanie kolejnymi dodatkami DLC. Rozszerzenie Awakening pojawi się na rynku już w lutym. Co przyniesie?

Już 2 lutego pojawi się pierwszy z czterech pakietów zawartości do pobrania do Call of Duty: Black Ops III, z czterema nowymi mapami do gry wieloosobowej i nowymi przygodami z zombie w roli głównej.

Wspomniany pakiet zawierający cztery nowe, pełne akcji mapy do gry wieloosobowej oraz nowe przygody z zombie w roli głównej, rozgrywające się w austriackim zamku w czasie II wojny światowej, pojawi się w sprzedaży 2 lutego 2016 roku. W pierwszej kolejności na konsoli PlayStation 4, a następnie na inne platformy. Premiera na inne platformy nowej generacji nastąpi w późniejszym terminie.

Co znajdziemy w rozszerzeniu Awakening do Black Ops 3?

Przede wszystkim poza nową zawartością trybu Zombies, dodatek Awakening zawiera także cztery nowe mapy trybu wieloosobowego: Gauntlet, Splash, Rise oraz Skyjacked – przeprojektowaną wersję ulubionej przez fanów mapy z gry Black Ops II.

Pierwszy rozdział nowego dodatku do trybu Zombie Call of Duty: Black Ops III, Der Eisendrache, zabierze graczy w niezwykłą podróż razem z bohaterami znanymi z mapy Origin – Richtofenem, Nicolaiem, Takeo i Dempseyem. Akcja zostanie umiejscowiona w dziwacznym średniowiecznym zamku, zbudowanym na ziemi będącej świadkiem niewysłowionych potworności, gdzie odkryto bogate złoża pierwiastka 115, dostarczy graczom nowej rozrywki i – zgodnie z tradycją trybu Zombies – zapewni ekscytujące zwroty akcji oraz niespodzianki, które fani serii będą mogli samodzielnie odkryć.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=jO2sdkh3l7k” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

W Grand Theft Auto 5 odtworzono trailer Need for Speed

Przywyknęliśmy już do modyfikacji w grze Grand Theft Auto 5. Tyle tylko,...
Read More