Do sklepów trafiło 52 miliony egzemplarzy GTA 5

Firma Take-Two podsumowała ostatni rok fiskalny. Szczególnie dobrym wynikiem zapisało się GTA 5, które trafiło do sklepów w licznie 52 mln.

gta-V-banner

Grand Theft Auto V to wielki sukces Rockstar, który został rozesłany do sklepów w ilości 52 milionów egzemplarzy na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz PC.

Warto podkreślić, że jeszcze w lutym tego roku liczba GTA 5 na półkach sklepowych wynosiła 45 mln. Wspaniały wynik pozwoliła uzyskać premiera gry Grand Theft Auto V na komputerach osobistych. To na tej platformie gra debiutowała, jako ostatnia i to z wielkim zainteresowaniem.

W przypadku Take-Two warto również przytoczyć również inne gry wideo od tego wydawcy. Strzelanka Evolve trafiła do sklepów w ilości 2,5 miliona egzemplarzy. Firma jest zadowolona z nowej marki i traktują ją, jako ”długoterminową serię”.

Na koniec warto wspomnieć o grze WWE 2k16, która została potwierdzona na PlayStation 4, Xbox One, PC, ale również PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Gra zadebiutuje już 27 października, więcej szczegółów wkrótce.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/05/19/gta-5-sales-figures-52-million-shipped-pc-ps4-xbox-one/]

gta-5-face-palm

 

gta_v png1

Written By
More from Patryk

Tony Hawk’s Pro Skater – twórcy zapowiadają nową odsłonę serii

Firma Activision, wespół z osobą Tony’ego Hawk’a ogłosili, że pracują nad kolejną...
Read More