Do sieci trafiła lista trofeów z The Order: 1886

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready At Dawn. Produkcja ta będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Do sieci trafiła lista trofeów.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

Najnowsza produkcja studia Ready At Dawn to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4. Do sieci wypłynęła lista trofeów, co zapewne zaciekawi graczy, którzy lubią zaliczać gry w stu procentach.

Pełną listę możecie zobaczyć poniżej. Co ciekawe brakuje na niej brązowych trofeów. Nie wiadomo czym spowodowany jest ich brak. Twórcy nie odnieśli się do tej sytuacji i zapewne nie zrobią tego przed premierą. Jeśli nie chcecie sobie psuć zabawy przed premierą, to może lepiej nie rzucajcie okiem na listę, ponieważ może ona zawierać mniejsze lub większe spojlery.

Ponadto wczoraj twórcy podzielili się z graczami dobrą wiadomością. Mianowicie, prace nad The Order: 1886 zostały zakończone i wszystko wskazuje na to, że nic nie zagraża premierze gry. Pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję, że najnowsza produkcja Ready At Dawn spełni nasze oczekiwania.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 20 lutego 2015 roku.

the order trophies 2 the order trophies 3 the order trophies

 

More from Mikołaj Ciesielski

Rzućcie okiem na najnowszy gameplay z Evolve

Eolve to sieciowy FPS, w którym duży nacisk położony jest na kooperację....
Read More