Do sieci trafił gameplay z Gears of War: Tactics

Już rok temu do sieci trafiały pierwsze screeny oraz informacje, które przedstawiały spinn- off serii Gears of War. Od tamtego czasu, aż do dziś nie pojawiły się żadne informacje na temat tej produkcji, ponieważ do sieci trafił gameplay przedstawiający rozgrywkę z tejże gry.

Gears of War to marka, którą zaprojektował Cliff Bleszinski w studiu Epic Games.

Pierwsze informacje na temat Gears of War: Tactics trafiły do sieci w lutym 2013 roku, a były nimi nie tyle dokładne szczegóły na temat produkcji, co screeny przedstawiające grę. Od tego czasu w sieci ucichło, ponieważ wielce prawdopodobne, że projekt został anulowany. Jednakże jeśli ktoś jest ciekawy jak wyglądają „taktyczne Gearsy” to może zobaczyć gameplay, który o dziwo do sieci trafił dzisiaj.

Ciekawe jak do całej sytuacji odniosą się twórcy. Wiadomo, że screeny to jeszcze nic poważnego, ale nieco ponad dwuminutowy gameplay może wywołać w internecie prawdziwą burzą i zmusić twórców do przedstawienia chociaż kilku informacji. Liczymy na to, że osoby, które są lub były odpowiedzialne za ten projekt staną na wysokości zadania i przekażą graczom stosowne informacje.

Trzeba przyznać, że takie podejście do znanej serii trzecioosobowych strzelanin, jest dość ciekawym pomysłem. „Taktyczne” podejście do znanego schematu dałoby twórcom nowe możliwości, a sami gracze mogliby ujrzeć znane uniwersum w nieco innym świetle.

More from Mikołaj Ciesielski

The Order: 1886- sprawdźcie trailer w polskiej wersji językowej

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready...
Read More