Do Evolve trafią dwie nowe mapy

Evolve zadebiutowało na rynku w lutym. Twórcy nie rezygnują jednak ze wspierania swojej produkcji i zapowiedzieli, że do gry trafią dwie nowe mapy.

Akcja Evolve rozgrywa się w przyszłości i przedstawia polowania na potwory.

Na Evolve czekało wielu graczy. Choć gra nie okazała się rewolucją w swoim gatunku, to i tak zyskała sporą liczbę fanów, którzy namiętnie polują na potwory, lub się w nie wciela. Twórcy już przed premierą zapowiadali, że będą wspierać swoją grę i dotrzymują słowa.

W opisywanym przypadku nie chodzi jednak o dodatki DLC, które są normą przy sieciowych strzelaninach, ale o dwie nowe, zupełnie darmowe mapy, które już niedługo trafią do gry. W pierwszej kolejności cieszyć będą się nimi posiadacze najnowszej konsoli Microsoftu, którzy zapolują na nich już 31 marca.

Jeśli chodzi o posiadaczy PlayStation 4 oraz komputerów osobistych, to będą oni musieli poczekać na owe mapy do 30 kwietnia. Nowe miejsca polowania będzie można zobaczyć podczas live- streamu twórców, który odbędzie się dzisiaj.

Evolve zadebiutowało 10 lutego na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz na Xboksie One. Za wydanie gry w naszym kraju odpowiedzialna była firma Cenega.

[dzięki- http://www.playstationlifestyle.net/2015/03/12/two-free-evolve-maps-coming-ps4-april-30/]
 


evolveps4box610_pk

More from Mikołaj Ciesielski

Sleeping Dogs zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One?

Sleeping Dogs to gra studia United Front Games, która zadebiutowała w 2012...
Read More