Do czego służy inteligencja w grze Fallout 4?

Autorzy gry Fallout 4 opublikowali kolejny materiał wideo dotyczący swojej wielkiej produkcji. Dziś zdecydowali się omówić atrybut inteligencji w grze, który będzie niezwykle wartościowy.

Fallout 4 to jedna z najważniejszych premier tego roku, ale firma Bethesda promuje swój tytuł w ekstrawagancki sposób. Przygotowano serię filmików S.P.E.C.I.A.L, które mają podkreślać istotę każdego z atrybutów głównego bohatera gry. Dzisiejszego dnia możecie sprawdzić, co producenci gry mają do powiedzenia na temat inteligencji.

Okazuje się, że w świecie gry Fallout 4 siła i wytrzymałość to nie wszystko. Mięśnie nie pomogą nam zdobyć sławy w Bostonie, ale przede wszystkim nasza inteligencja, która pomoże nam w wielu przypadkach. Rozwijanie tej umiejętności wpłynie bezpośrednio na umiejętność korzystania z komputerów, ale nie tylko. Inteligencja pomoże nam w tworzeniu zaawansowanych przedmiotów, ale również pozyskiwanie i odnajdywanie nowych składników chemicznych.

Wygląda więc na to, że trudno będzie się ograniczać rozwijając naszego bohatera. Fallout 4 wymagać będzie od gracza wielopoziomowości, czyli zważania na każdy atrybut, aby móc wycisnąć z tego świata jak najwięcej. Miejmy nadzieję, że tajemnic skrywanych przez Boston będzie naprawdę dużo, a my, gracze, z wielką przyjemnością je odkryjemy.

Premiera gry Fallout 4 już 10 listopada na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=O44tRXm_a-c” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f997b7f94584352d0729ff”]

Written By
More from Patryk

Grand Theft Auto V będzie działało w jakości 1080p na PlayStation 4

Oficjalny magazyn PlayStation zamieścił obszerny materiał na temat Grand Theft Auto V...
Read More