Do czego przyda nam się zręczność w Fallout 4?

W sieci pojawił się kolejny materiał promocyjny gry Fallout 4. Tym razem możecie obejrzeć trailer gry opowiadający o zręczności, która bardzo przyda się w najnowszej grze Bethesdy.

Przyznam się szczerze, że marketing Bethesdy w przypadku gry Fallout 4 jest absolutnie ekstrawagancki i niekonwencjonalny. Firma nie męczy nas kolejnymi materiałami z rozgrywki, ale w sposób charakterystyczny podsyca zainteresowanie grą jednocześnie nas edukując. W sieci pojawił się kolejny trailer z serii SPECIAL, w którym autorzy Fallout 4 opowiadają o atrybucie zręczności.

Przeznaczając punkty na tę statystykę, pomożemy naszemu bohaterowi nabrać wprawy w atakach z zaskoczenia, a także w korzystaniu z lekkiej broni palnej. Ponadto warto pamiętać, że zręczność wpłynie bezpośrednio na szybkość przeładowywania, a nawet na pewne elementy walki z wykorzystaniem systemu celowania VATS. Warto jest inwestować w ten atrybut, aby móc szybko i sprawnie reagować na akcje przeciwników w wirtualnym świecie gry.

Wygląda więc na to, że trudno będzie się ograniczać rozwijając naszego bohatera w tej grze. Fallout 4 wymagać będzie od gracza wielopoziomowości, czyli zważania na każdy atrybut, aby móc wycisnąć z tego świata jak najwięcej. Miejmy nadzieję, że tajemnic skrywanych przez Boston będzie naprawdę dużo, a my, gracze, z wielką przyjemnością je odkryjemy.

Premiera długo oczekiwanej gry Fallout 4 już 10 listopada na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=OcXAsra4q4g” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56127e47c70ac51c03d5a07d”]

Written By
More from Patryk

Batman: Arkham Origins – rozgrywka z dodatku Cold, Cold Heart

Batman: Arkham Orogins otrzyma niebawem rozszerzenie fabularne w postaci DLC Cold, Cold...
Read More