DMC Ultimate i Resident Evil: Revelations 2 zostaną niedługo zapowiedziane?

Do sieci trafiły informacje na temat jeszcze niezapowiedzianych produkcji studia Capcom. Jedną z nich jest nowa odsłona serii Resident Evil.

Resident Evil jest jedną z najpopularniejszych serii na rynku gier wideo.

W ofercie jednego z rosyjskich sklepów, a dokładniej videoigr.net pojawiły się dwie produkcje zatytułowane DmC: Devil May Cry Ultimate oraz Resident Evil: Revelations 2. Co prawda obydwa tytuły zostały już wycofane z oferty, ale jak wszyscy dobrze wiemy, co raz trafia do sieci, to już w niej pozostaje. Nic więc dziwnego, że tak samo jest i w tym przypadku. Wciąż możemy podziwiać okładki tych gier, które przedstawił nam rosyjski sklep.

Warto również odnieść się do platform na, które miałyby być dostępne najnowsze części serii Devil May Cry i Resident Evil. Według rosyjskiego sklepu odświeżona odsłona przygód Dantego miałaby trafić wyłącznie na PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Natomiast jeśli chodzi o Resident Evil to gra miałaby trafić konsole nowej generacji Sony i Microsoftu oraz na Xboksa 360 i PlayStation 3. Na ten moment nie wiemy nic o pecetowej wersji najnowszej odsłony serii, ale warto dodać, że nie jest to oficjalna zapowiedź, więc posiadacze „piecyków” nie powinni się martwić. Pozostaje nam tylko czekać na komentarz Capcomu i liczyć, że już niedługo zapowiedzą oba te tytuły. Najbliższa ku temu okazją nadarzy się już w sierpniu na gamescomie.

Tags from the story
, , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Pierwszy zwiastun Yakuzy Zero

Yakuza Zero to kolejna odsłona popularnej serii gier wideo przybliżających działanie japońskich...
Read More