DLC do Batman: Arkham Knight z czasową wyłącznością dla PlayStation 4

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona przygód Mrocznego Rycerze od studia Rocksteady. Do sieci trafiły informacje, że DLC, które miało trafić wyłącznie na PlayStation 4 otrzyma czasową wyłączność.

Czy Batman: Arkham Knight będzie świetnym zwieńczeniem trylogii?

Od dłuższego czasu wiadome było, że posiadacze najnowszej konsoli Sony otrzymają DLC do Batman: Arkham Knight. Wiele wskazywało na to, że będzie to ekskluzywna zawartość dla PlayStation 4, jednakże okazuje się być inaczej.

Dodatkowa zawartość otrzyma jedynie czasową wyłączność, która trwać będzie jesieni tego roku. W późniejszym okresie zadebiutuje najprawdopodobniej na pozostałych platformach, czyli komputerach osobistych oraz Xboksie One.

W rzeczony skład, który miał pojawić się wyłącznie na PlayStation 4 oprócz DLC, w którym główną rolę odegra Strach na Wróble wchodzą także skórki do Batmobila oraz dodatkowe stroje Batmana.

Premiera gry Batman: Arkham Knight zaplanowana jest na 23 czerwca 2015 roku. Tytuł ten trafi na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

[dzięki- http://www.videogamer.com/ps4/batman_arkham_knight/news/batman_arkham_knights_ps4_bonus_content_is_a_timed_exclusive_until_autumn_2015.html]

batman_ps4_content

More from Mikołaj Ciesielski

Gamescom 2014- Nowy materiał z Forzy Horizon 2

Forza Horizon 2 podobnie jak poprzednia część zaoferuje graczom pełną swobodę w...
Read More