Divinity: Original Sin zapowiedziane na PlayStation 4 i Xbox One

CDP.pl, polski wydawca gier Focus Home Interactive ma zaszczyt poinformować, że Divinity: Original Sin trafi na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One wraz z nową, niezwykłą zawartością.

Divinity

 

Gra RPG produkcji Larian Studios, Divinity: Original Sin, zdobyła uznanie mediów i fanów na całym świecie, sprzedała się w niemal milionie egzemplarzy w wersji na komputery osobiste i zgarnęła ponad 150 nagród i nominacji w kategorii „gra roku”.

Teraz pojawi się na konsolach wraz z nową, obszerną i jeszcze ciekawszą zawartością w odsłonie Divinity: Original Sin – Enhanced Edition.

Zdaniem PC Gamer jest to najlepsza gra RPG od lat”. Przeszła ona całkowitą przemianę obejmującą nowy, intuicyjny interfejs użytkownika przystosowany do kontrolerów, dzielony dynamicznie ekran umożliwiający wygodną zabawę, odświeżone dialogi nagrane z udziałem Alix Wilton Regan i Aleca Newmana, a również nową, wzbogaconą zawartość; liczne misje, style walki, lokacje, zmiany systemu tworzenia i odmieniona fabuła jeszcze bardziej poszerzają rozbudowany już świat Rivellonu.

W ciągu nadchodzących miesięcy ujawnionych zostanie więcej interesujących szczegółów, ale gracze mogą wcześniej rzucić okiem na grę, odwiedzając stoisko Divinity: Original Sin – Enhanced Edition na wystawie E3.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Rise of the Tomb Raider z trybem Endurance

Crystal Dynamics nie przestaje rozwijać swoją superprodukcję w postaci Rise of the...
Read More