Dishonored w sierpniowej ofercie Games with Gold

Firma Microsoft Polska udostępniła informacje na temat sierpniowej oferty Games with Gold. Promocja obejmie grę Dishonored, która dostępna będzie na Xboksa 360.

banner

 

Microsoft Polska poinformował nas o bardzo ciekawej ofercie Games with Gold na miesiąc sierpień. W sezonie wakacyjnym otrzymacie dostęp do przygód Corvo, a więc gry Dishonored, która trafiła na konsole Xbox 360.

Z początkiem sierpnia, posiadacze konsol Xbox 360 otrzymają grę Motocross Madness, którą można będzie pobrać za pośrednictwem strony oficjalnej lub bezpośrednio ze sklepu Xbox Games na konsoli Xbox 360. Tytuł będzie dostępny dla użytkowników Xbox Live Gold od 1 do 15 sierpnia. Natomiast w drugiej połowie miesiąca, pomiędzy 16 a 31, w ramach oferty Games with Gold gracze otrzymają bez dodatkowych opłat grę firmy Bethesda.

Właściciele Xbox One otrzymają również dwa bezpłatne tytuły. Do tej grupy zaliczają się Crimson Dragon oraz kosmiczna strzelanina Strike Suit Zero: Director’s Cut. Obie gry na najnowszą konsolę Microsoftu będą dostępne w okresie od 1 do 31 sierpnia. 

Pamiętajcie jednak, że aby korzystać z darmowych gier musicie posiadać aktualną subskrypcję Xbox Live Gold. Członkostwo w Xbox Live oferuje również możliwość gry sieciowej ze znajomymi z całego świata. Xbox Live to największa społeczność graczy na świecie, skupiająca ponad 46 milionów użytkowników w 41 krajach.

Written By
More from Patryk

Zapraszamy na stream rozgrywki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon prosto od twórców na Twitch.tv

CD Projekt RED przygotowali transmisję na platformie Twitch dla wszystkich zainteresowanych grą...
Read More