Dishonored 2 – zdjęcie loga gry i prezentacja na targach E3?

Do sieci wyciekło całkiem ciekawe zdjęcie z Dishonored 2. Powołując się na anonimowe źródło okazuje się, że druga część gry może pokazać się na tegorocznych targach E3 w Los Angeles.

ps4-launch-banner

Nie tak dawno wydany Thief zawiódł wielu graczy i zebrał średnie noty w prasie (średnia na Metacritic, w wersji na PC to 68/100). Fani gatunku skradanek mogą jednak odetchnąć, ponieważ w drodze jest już Dishonored 2. Temat odżył w ostatnich godzinach, a to dzięki anonimowemu informatorowi, który jest źródłem plotek na temat gry. Według niego druga część gry jest już w zaawansowanej fazie produkcji, a sam tytuł zobaczymy w ruchu już na tegorocznych targach E3.

Serwis informacyjny JustPushStart opublikował zdjęcie, na którym widać logo gry, twórców, czyli Arkane Studios, jak również wydawcę w postaci Bethesdy. Zdjęcie zrobiono podczas gdy Dishonored 2 było odpalone na PlayStation 4. Wprawne oko szybko wyłapie światełko Dual Shocka 4 w prawym dolnym rogu. Dużo też o domniemanej kontynuacji mówi podtytuł gry, mianowicie ”Darknes of Tyvia”. Fani marki powinni kojarzyć ten region. Jest to najbardziej na północ wysunięta wyspa w Cesarstwie, którą cechuje mroźny i surowy klimat. Czy są to wystarczające informacje, aby być przekonanym o wiarygodności poniższego zdjęcia?

2447534-dishonored2

W tym miejscu warto przypomnieć o incydencie jaki miał miejsce przy plotce na temat Fallout 4. Informowaliśmy was o tym, że jeden człowiek zażartował sobie z fanów i całej branży, tworząc fikcyjną stronę gry. Podobnie może być i tym razem, dlatego polecam odrobinę dystansu i cierpliwości. Sam wydawca wystosował komunikat o tym, jakoby nie zajmował się komentowanie plotek i przecieków. Trzymajmy więc kciuki, aby zdjęcie okazało się prawdziwe. Prawdy dowiemy się dopiero w maju, na wspomnianych targach E3.

Written By
More from Patryk

Video – efekt Silent Hill, czyli czego boimy się w grach wideo?

Horrory w ostatnich latach podupadły w branży gier wideo. Kultowe marki wyjałowiały,...
Read More