Dirt Rally wreszcie trafi do sprzedaży w pudełku?

Najnowsza gra rajdowa firmy Codemasters Dirt Rally może już niebawem pojawić się w klasycznej dystrybucji. Pudełko z grą zostało zauważone w ofercie sklepu Amazon.

W ofercie sklepu internetowego Amazon można znaleźć pudełkową wersję bardzo popularnej gry Dirt Rally od Codemasters. Najwyraźniej producent ukończył swoją najnowszą grę rajdową, która święciła niesamowite tryumfy i cieszyła się ogromną popularnością w wersji Early Access na platformie Steam.

Premiera wydania pudełkowego ma odbyć się 8 grudnia. Pozostaje czekać na oficjalny komunikat.

Sytuacja z pudełkową wersją gry jest póki co niejasna, a sam producent niczego nie potwierdza, ale nawet jeśli w sklepach stacjonarnych sprzedawano by grę ze wczesnym dostępem, to nie jest to nowa praktyka. Mimo to warto poczekać na wyjaśnienia Codemasters i liczyć na to, że pełna wersja została w zaciszu studia ukończona i rozbudowana o nową zawartość.

Warto podkreślić, że grę Dirt Rally przedpremierowo nabyło około 190 tysięcy osób (dane ze SteamSpy), co Codemasters uznaje za świetny wynik. Fani klasycznej serii ochoczo dzielili się wszelakimi uwagami ze studiem, a samo Codemasters regularnie aktualizowało najnowszą odsłonę popularnej serii o nową zawartość i eliminowało występujące gdzieniegdzie błędy.

Poniżej możecie obejrzeć oficjalną okładkę gry w wersji na komputery PC. Miejmy nadzieję, że Codemasters uwzględniają również możliwość wydania pełnej wersji gry na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł zapowiada się na powrót do klasyki i trzymajmy kciuki za jakość rajdów rodem z serii Colin McRae Rally.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/Dirt-Rally-cover.jpg”]

[interaction id=”5620ca9747771a9960ef2ee7″]

Written By
More from Patryk

gamescom 2015: ujawniono datę premiery gry Battleborn

Wiemy już, kiedy Battleborn, czyli nowa strzelanina twórców Borderlands zadebiutuje na rynku....
Read More