DiRT Rally na trasach w Niemczech i genialnym stanowisku dla graczy

DiRT Rally ma w sobie ogromny potencjał i Codemasters o tym wiedzą. W sieci pojawił się przegląd wideo tego, co niesie ze sobą najnowsza aktualizacja gry.

Ekipa Team VVV przygotowała bardzo fajny gameplay z gry DiRT Rally na komputery osobiste. Tytuł ten jest bardzo popularny wśród graczy, choć oficjalnie nie został nawet ukończony. Dziś możecie sprawdzić filmik przedstawiający zmagania na trasach u naszych zachodnich sąsiadów.

Rajdy w Niemczech zawsze były wymagające, stosunkowo techniczne i trudne dla zawodników. Podobnie jest w grze DiRT Rally na PC, która jest sukcesywnie rozwijana przez twórców. Tytuł po ostatniej aktualizacji był ostatnio testowany przez ekipę kanału Team VVV, która wyposażona została w prawdziwie ”wyścigowe” stanowisko do grania.

Trzy telewizory, kierownica, mocny komputer i DiRT Rally. To robi duże wrażenie, i co najważniejsze, gra się w to niesamowicie. Produkcja w chwili obecnej dostępna jest tylko na Steam, ale warto trzymać kciuki na zapowiedź ukończonej wersji gry na PlayStation 4 oraz Xbox One.

 

[interaction id=”55a657799831cbaa2185754d”]

Written By
More from Patryk

Sniper III: Afrika – czego możemy się spodziewać?

Jesteśmy na miesiąc przed premierą pierwszej, pełnoprawnej skradanki na konsolach nowej generacji....
Read More