Digital Foundry wzięło pod lupę Resident Evil HD oraz Resident Evil Revelations 2

Redaktorzy Digital Foundry wzięli do testów gry Resident Evil HD oraz Resident Evil Revelations 2. Wyniki analizy możecie sprawdzić na nagraniach wideo.

Resident Evi Revelations 2 to powrót do korzeni serii, ale również szansa na ponowne spotkanie ze starymi znajomymi!
Resident Evi Revelations 2 to powrót do korzeni serii, ale również szansa na ponowne spotkanie ze starymi znajomymi!

Digital Foundry powzięli do testów gry Resident Evil HD oraz Resident Evil Revelations 2. Oba tytuły są już ukończone i gotowe do premiery, toteż najwyższy czas sprawdzić ich jakość wykonania przez sławnych dziennikarzy.

Resident Evil HD to tak naprawdę odświeżona wersja Resident Evil Remake z konsoli Nintendo GameCube, a więc najlepsza okazja ku temu, aby zaznajomić się z klasyczną, pierwszą odsłoną tego popularnego cyklu. Okazuje się, że edycja została przygotowana całkiem przyzwoicie, dziennikarze zauważają nieznaczne spadki animacji, co jednak nie przeszkadza w poznawaniu całej historii.

Inaczej sprawa się ma w przypadku Resident Evil Revelations 2, gdzie animacja potrafi nieźle chrupnąć, choć również tylko w niektórych miejscach. Autorzy analizy mieli oczywiście tylko styczność z pierwszym odcinkiem, ale jakość oprawy graficznej z pewnością nie ulegnie zmianie. Bądź co bądź, jest to dobra wiadomość dla właścicieli PlayStation 3 oraz Xboksa 360, którzy nie stracą wiele na jakości oferowanej grafiki względem konsol nowej generacji.

Z odświeżoną wersją Resident Evil HD będziecie mogli zapoznać się już 20 stycznia tego roku na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC. Resident Evil Revelations 2 pojawi się zaś 8 lutego na wyżej wymienionych platformach, jak również na PlayStation Vita.

[dzięki – http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-vs-resident-evil-on-ps4]

 

Written By
More from Patryk

Google Glass – gadżet przyszłości dla każdego i na każdą okazję?

Google Glass to okulary multimedialne, które poszerzają wirtualną rzeczywistość i pozwalają na...
Read More