Digital Foundry testuje Grand Theft Auto V na PlayStation i Xbox One

W sieci pojawiła się interesująca analiza Digital Foundry dotycząca Grand Theft Auto V. Zespół Eurogamera przeanalizował wirtualne środowisko w dwóch, nowych wersjach gry.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Gracze finalnie otrzymali dostęp do Grand Theft Auto V na konsolach nowej generacji. Jest to doskonała okazja, aby sprawdzić ten tytuł osobiście, jeżeli nie miało się do czynienia z oryginalnym wydaniem. Oczywiście pojawia się mnóstwo pytań, odnoszących się do jakości gry na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Czy jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić, na jakiej platformie Grand Theft Auto V wygląda lepiej?

Niekoniecznie, ale specjaliście z Eurogamera, a dokładniej Digital Foundry, zdecydowali się opublikować w sieci swoją własną analizę dotyczącą wirtualnego środowiska gry. W przypadku tego tytułu, możemy zauważyć znaczące różnice w oprawie wizualnej, głównie w roślinności oraz trawie. Na PlayStation 4 odnotujemy większą ilość szczegółów oraz detali otoczenia.

Filmik widnieje poniżej. Warto odpalić go w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Sami zdecydujcie, czy omawiane różnice są tak dobitne i wpływają na ostateczny odbiór gry.

Written By
More from Patryk

RECentral 2 oprogramowanie, czyli które może jeszcze więcej

AverMedia przygotowali całkiem fajną ofertę dla wszystkich osób zainteresowanych streamingiem gier wideo...
Read More