Digital Foundry analizuję betę gry Dark Souls 3

Ostatnimi czasy gracze mogli osobiście przetestować beta wersję gry Dark Souls 3. Wąską grupką, ale zawsze. Pierwsze analizy już pojawiają się w sieci, do najciekawszych należy test Digital Foundry.

Jedną z najciekawiej zapowiadających się gier przyszłego roku jest Dark Souls 3 od firmy From Software. AUtorzy gry ostatnio udostepnili wersję beta dla wybranych graczy i redakcji, aby Ci wypróbowali najnowsze wcielenie tego hardcore’owego RPG od twórców Bloodborne. To właśnie ekskluzywna gra na PlayStation 4 przetarła szlaki twórców trzeciej części Dark Souls na konsoli nowej generacji. Teraz nowy silnik graficzny może również zostać wykorzystany na Xbox One.

Ekipa Digital Foundry wchodząca w skład Eurogamer Network zdecydowała się przeprowadzić analizę najnowszej odsłony tego popularnego cyklu. Gra spisuje się bardzo dobrze, choć oczywiście wersja beta nie prezentuje jakości finalnego produktu. Demo gry Dark Souls 3 pozwala graczom odwiedzić lokację o nazwie High Wall of Lothric.

Podobnie jak w ekskluzywnym na PlayStation 4 Bloodborne dużo lepsze jest oświetlenie, a rozdzielczość to natywne 1920×1080. Jeżeli mowa o wygładzaniu krawędzi, to postawiono na znaną metodę w post-processingu. Oczywiście zachowano stabilną rozdzielczość na poziomie 1080p.

Poniżej możecie obejrzeć dwa materiały wideo przygotowane przez Digital Foundry. Filmiki dają jasno do zrozumienia, że From Software całkiem dobrze radzi sobie z nowym silnikiem na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Jest jeszcze niewielki problem ze stabilnością animacji, bowiem zrezygnowano ze sztywnego dochodzenia do poziomu 60 FPSów, ale gra i tak wygląda niesamowicie.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=C3OVMkrNfRY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=aDO7Swk5UF8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Skullgirls Encore, czyli dowód na to, że bijatyki 2D mają się dobrze

Skullgirls Encore powróciło do oficjalnej dystrybucji na PlatStation Network. Kilka miesięcy temu...
Read More