Digital Foundry analizuję betę gry Dark Souls 3

Ostatnimi czasy gracze mogli osobiście przetestować beta wersję gry Dark Souls 3. Wąską grupką, ale zawsze. Pierwsze analizy już pojawiają się w sieci, do najciekawszych należy test Digital Foundry.

Jedną z najciekawiej zapowiadających się gier przyszłego roku jest Dark Souls 3 od firmy From Software. AUtorzy gry ostatnio udostepnili wersję beta dla wybranych graczy i redakcji, aby Ci wypróbowali najnowsze wcielenie tego hardcore’owego RPG od twórców Bloodborne. To właśnie ekskluzywna gra na PlayStation 4 przetarła szlaki twórców trzeciej części Dark Souls na konsoli nowej generacji. Teraz nowy silnik graficzny może również zostać wykorzystany na Xbox One.

Ekipa Digital Foundry wchodząca w skład Eurogamer Network zdecydowała się przeprowadzić analizę najnowszej odsłony tego popularnego cyklu. Gra spisuje się bardzo dobrze, choć oczywiście wersja beta nie prezentuje jakości finalnego produktu. Demo gry Dark Souls 3 pozwala graczom odwiedzić lokację o nazwie High Wall of Lothric.

Podobnie jak w ekskluzywnym na PlayStation 4 Bloodborne dużo lepsze jest oświetlenie, a rozdzielczość to natywne 1920×1080. Jeżeli mowa o wygładzaniu krawędzi, to postawiono na znaną metodę w post-processingu. Oczywiście zachowano stabilną rozdzielczość na poziomie 1080p.

Poniżej możecie obejrzeć dwa materiały wideo przygotowane przez Digital Foundry. Filmiki dają jasno do zrozumienia, że From Software całkiem dobrze radzi sobie z nowym silnikiem na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Jest jeszcze niewielki problem ze stabilnością animacji, bowiem zrezygnowano ze sztywnego dochodzenia do poziomu 60 FPSów, ale gra i tak wygląda niesamowicie.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=C3OVMkrNfRY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=aDO7Swk5UF8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Mikrotransakcje jednak w Driveclub

Driveclub trafi na rynek jeszcze w październiku tego roku, oczywiście na PlayStation...
Read More