Diablorne oraz Grand Theft Bloodborne, gralibyście w takie gry?

W Bloodborne jest kilka glitchy i błędów kamery, które pozwalają grać niczym w Diablo oraz Grand Theft Auto, sprawdźcie to!

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.
Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

W dzisiejszych czasach wiele gier w momencie premiery posiada wiele błędów. Powszechne aktualizacje są na porządku dziennym, a więc i w Bloodborne można doszukać się mnóstwa pomniejszych błędów i glitchy.

Na kanale YouTube użytkownika o pseudonimie PaiNZ V pojawił się bardzo intrygujący filmik przedstawiający gameplay z gry Bloodborne właśnie w różnych, wręcz prześmiewczych formach. Jeżeli tylko ktoś z Was uwielbia gry z serii Diablo, a dysponuje aktualnie tylko Bloodborne, to niniejszy filmik pokazuje, że nie ma problemu z rozgrywką w takiej właśnie postaci. Podobnie zresztą jest z Grand Theft Auto, którego perspektywa ujęcia kamery również jest dostępna w grze Bloodborne.

Z pewnością walka w takim ujęciu może być problematyczna, ale z pewnością warto sprawdzić rzeczone tryby gry. Bloodborne dostępne jest tylko i wyłącznie na PlayStation 4, średnia gry to aż 93 punkty na Metacritic. Nawet pomimo takich wpadek gra jest nieziemsko dobra.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/bloodborne/news/bloodborne_camera_glitch_enables_diablo_mode.html]

Wiki gry Bloodborne

Written By
More from Patryk

Popisowy zwiastun Assassin’s Creed: Unity już dostępny – poznaliśmy nową bohaterkę gry!

Firm Ubisoft udostępniła w sieci nowy zwiastun gry Assassin’s Creed: Unity. Materiał...
Read More