Diablo III – z okazji urodzin gry aktywny jest bardzo ciekawy bonus

Diablo III to gra RPG typu hack’n’slash, która została wydana na komputerach osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Z okazji drugich urodzin gry aktywny jest pewien bonus.

Diablo III kontynuuje legendarną markę oraz styl rozgrywki charakterystyczną dla firmy Blizzard.
Diablo III kontynuuje legendarną markę oraz styl rozgrywki charakterystyczną dla firmy Blizzard.

Jak zapewne wiecie, Diablo III kilka dni temu obchodziło drugie urodziny swojej obecności na rynku. Z tej okazji firma Blizzard zorganizowała bardzo ciekawy bonus dla wszystkich aktywnych graczy. Mowa tutaj o specjalnej premii, która podwaja szanse na zdobycie przedmiotów legendarnych, a więc tych najpotężniejszych oraz najlepszych. Aktywowana premia zapewnia ponadto dwa razy więcej Kluczy Szczelin, równie wartościowych podczas rozgrywki. Bonusy dostępne są tylko na komputerach klasy PC oraz Mac, ale na dzień dzisiejszy nie wiemy nic na temat konsol stacjonarnych. Co więcej, Travis Day, jeden z producentów Diablo III potwierdza, że premia zostanie aktywna do odwołania, a więc już teraz polecam zaopatrzyć się w swoją wersję role play’a od firmy Blizzard.

Przypominam w tym miejscu również o Diablo III: Ultimate Edition, które zapowiedziano kilka dni temu na konsole nowej generacji. Na PlayStation 4 gra ma działać w rozdzielczości 1080p oraz ma utrzymywać 60 klatek na sekundę. Pamiętajcie również o dodatku Reper of Souls, który to wprowadzi jest nowa klasa bohatera, której brakowało fanom serii od dłuższego czasu. Mowa tutaj o Krzyżowcu. Ultimate Edition jest więc bardzo ciekawą propozycją dla wszystkich tych, którzy nie mieli do czynienia z oryginałem.

Diablo III debiutowało w roku 2012, a dokładniej w maju na komputerach osobistych, a we wrześniu 2013 roku na konsolach PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Tytuł zaprojektowała firma Blizzard Entertainment.

Written By
More from Patryk

E3 2015 – ekskluzywne Horizon: Zero Dawn na PlayStation 4 w 1080p/30fps

Gra Horizon: Zero Dawna działa na zmodyfikowanym silniku Killzone: Shadow Fall w...
Read More