Diablo III: Ultimate Edition – znamy datę premiery oraz platformy docelowe

Diablo III to gra z gatunku RPG typu hack’n’slash, która trafiła na rynek komputerów osobistych oraz Xboksa 360. Ultimate Edition trafi na konsole nowej generacji oraz PlayStation 3.

Blizzard Entertainment to studio, które ma w swojej bibliotece takie marki jak Starcraft, Diablo oraz Warcraft.
Blizzard Entertainment to studio, które ma w swojej bibliotece takie marki jak Starcraft, Diablo oraz Warcraft.

Mamy świetne wiadomości dla sympatyków gier z serii Diablo. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zaznajomić się z trzecią odsłoną serii, to najlepiej zrobić to już na konsolach nowej generacji. Od dłuższego czasu mówiło się o przeniesieniu tej gry na PlayStation 4, a później również na Xbox One. Teraz wiemy o wiele więcej, ponieważ poznaliśmy oficjalną datę premiery Diablo III: Ultimate Edition, które trafi na oba next geny, oraz PlayStation 3 i Xboksa 360 już 19 sierpnia tego roku. Zestaw zawierać będzie oryginalne Diablo III oraz dodatek fabularny Reaper of Souls. Tytuł w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One został wyceniony na 59.99 dolara, zaś edycja na starsze platformy kosztować ma 39.99 dolara. Oczywiście poziom oprawy audiowizualnej na nowych platformach będzie zauważalnie wyższy, niźli ten na wysłużonych PlayStation 3 oraz Xboksie 360. 

Na PlayStation 4 gra ma działać w rozdzielczości 1080p oraz ma utrzymywać 60 klatek na sekundę. Pamiętajcie również o dodatku Reper of Souls, który to wprowadzi jest nowa klasa bohatera, której brakowało fanom serii od dłuższego czasu. Mowa tutaj o Krzyżowcu. Ma on przypominać klasę bohatera znanego z drugiej części gry, czyli bardzo silnego, opancerzonego paladyna. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze, nieoficjalne materiały z Diablo III w wersji na PlayStation 4.

[dzięki – Gamespot]

Written By
More from Patryk

Kilka minut z mrocznym Alien: Isolation

Serwis Eurogamer udostępnił w sieci kilka minut rozgrywki z Alien: Isolation (Obcy:...
Read More