Diablo III: Ultimate Edition – w jakich rozdzielczościach na PlayStation 4 oraz Xbox One?

Diablo III: Ultimate Edition to specjalna, dopracowana edycja zawierająca dodatek Reaper of Souls. Tytuł trafi na konsole nowej generacji, czego możemy się po nim spodziewać?

Blizzard Entertainment to studio, które ma w swojej bibliotece takie marki jak Starcraft, Diablo oraz Warcraft.
Blizzard Entertainment to studio, które ma w swojej bibliotece takie marki jak Starcraft, Diablo oraz Warcraft.

Diablo III: Ultimate Edition to specjalna edycja gry zawierająca dodatek Reaper of Souls. Wydawnictwo posiadać będzie wszystkie poprzednie aktualizacje, oraz wiele usprawnień z myślą o konsolach nowej generacji. W tym miejscu rodzi się pytanie, z jaką rozdzielczością będziemy mieli do czynienia?

Diablo III: Ultimate Evil Edition działać będzie w 60 klatkach na sekundę oraz rozdzielczości 1080p w wersji dla PlayStation 4; a 900p i taką samą liczbę FPS-ów dla Xboksa One. Wygląda więc na to, że na obu konsolach zobaczymy grafikę w wyższej rozdzielczości. Starsza producentka gry, niejaka Julia Humphreys, potwierdziła przedstawione dane. Dla porównania, rozdzielczość na konsolach starszej generacji wyglądała następująco: 1120×584 przy 60 FPS.

Wygląda więc na to, iż otrzymamy nową jakość w nowej cenie. Dla tych wszystkich, którzy nie mieli okazji zagrać w oryginalną wersję Diablo III, pozycja jak znalazł. Data premiery wydawnictwa została zaplanowana na 19 sierpnia 2014. Poniżej fragmenty zarejestrowane na konsoli PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

Unreal Engine 4: większość gier to nowe marki

Epic Games udzieliło kilku informacji na temat ich autorskiej technologii Unreal Engine...
Read More