Diablo III: Ultimate Edition – w jakich rozdzielczościach na PlayStation 4 oraz Xbox One?

Diablo III: Ultimate Edition to specjalna, dopracowana edycja zawierająca dodatek Reaper of Souls. Tytuł trafi na konsole nowej generacji, czego możemy się po nim spodziewać?

Blizzard Entertainment to studio, które ma w swojej bibliotece takie marki jak Starcraft, Diablo oraz Warcraft.
Blizzard Entertainment to studio, które ma w swojej bibliotece takie marki jak Starcraft, Diablo oraz Warcraft.

Diablo III: Ultimate Edition to specjalna edycja gry zawierająca dodatek Reaper of Souls. Wydawnictwo posiadać będzie wszystkie poprzednie aktualizacje, oraz wiele usprawnień z myślą o konsolach nowej generacji. W tym miejscu rodzi się pytanie, z jaką rozdzielczością będziemy mieli do czynienia?

Diablo III: Ultimate Evil Edition działać będzie w 60 klatkach na sekundę oraz rozdzielczości 1080p w wersji dla PlayStation 4; a 900p i taką samą liczbę FPS-ów dla Xboksa One. Wygląda więc na to, że na obu konsolach zobaczymy grafikę w wyższej rozdzielczości. Starsza producentka gry, niejaka Julia Humphreys, potwierdziła przedstawione dane. Dla porównania, rozdzielczość na konsolach starszej generacji wyglądała następująco: 1120×584 przy 60 FPS.

Wygląda więc na to, iż otrzymamy nową jakość w nowej cenie. Dla tych wszystkich, którzy nie mieli okazji zagrać w oryginalną wersję Diablo III, pozycja jak znalazł. Data premiery wydawnictwa została zaplanowana na 19 sierpnia 2014. Poniżej fragmenty zarejestrowane na konsoli PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

Mionix Nash 20, sprawdź najlepsze narzędzie dla najbardziej wymagających graczy

Firma Mionix przygotowała bardzo ciekawą ofertę dla wymagających graczy dbających o jakość...
Read More