Diablo III: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition będzie posiadać opcje cross- save

Diablo III: Reaper of SoulsUltimate Evil Edition to specjalne wydanie Diablo III, które trafi tylko i wyłącznie na konsole nowej generacji, czyli na PlayStation 4 oraz na Xboksa One.

Jak jedna z najbardziej popularnych gier Blizzarda wypadnie na konsolach najnowszej generacji?

Dla wszystkich fanów Diablo, którzy planują przesiadkę na konsole nowej generacji mamy świetną wiadomość. Firma Blizzard potwierdziła, że Diablo III: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition będzie wspierać opcję cross- save i to nawet w przypadku różnych platform. Wskazuje to na to, że kolejna firma zdaje sobie sprawę, że posiadacze Xboksa 360 wybierają PlayStation 4 i na odwrót.

Oznacza to, że jeśli graliśmy w trzecią odsłonę serii na Xboksie 360 to bez problemu przeniesiemy swój postęp na PlayStation 4, czy też jeśli graliśmy na PlayStation 3, to również bez problemu przygodę z Diablo będziemy mogli kontynuować na Xboksie One. Jednkaże twórcy podkreślają, że owego przeniesienia postępu będziemy mogli dokonać tylko raz oraz, że opcja cross- save nie będzie działała pomiędzy konsolami ósmej generacji, czyli pomiędzy PlayStation 4 i Xboksem One.

Diablo III: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition trafi na PlayStation 4 oraz na Xboksa One już 19 sierpnia tego roku.

[dzięki- VG24/7]

More from Mikołaj Ciesielski

Deep Down- do sieci trafiły nowe screeny z gry

Deep Down to gra z gatunku action RPG, za którą odpowiedzialny jest...
Read More