Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Edition już w sprzedaży!

Do oficjalnej sprzedaży trafiło Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Edition. Gry dostępne są w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, Xbox One oraz PlayStation 4. Przygotowano również wyjątkową edycję gry.

Diablo III pierwotnie trafiło na rynek PC, w późniejszym okresie na PlayStation 3 oraz Xboksa 360, aby teraz trafić na Xbox One oraz PlayStation 4.
Diablo III pierwotnie trafiło na rynek PC, w późniejszym okresie na PlayStation 3 oraz Xboksa 360, aby teraz trafić na Xbox One oraz PlayStation 4.

Niezwykle ciekawe oraz wielokrotnie nagradzane rozszerzenie Reaper of Souls do Diablo III trafia na rynek w postaci specjalnej edycji wraz z trzecią odsłoną serii. Dziś w polskich sklepach możecie zaopatrzyć się w wydawnictwo Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Edition w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, PlayStation 4 oraz Xbox One. Jesteście zainteresowani wędrówką po tym legendarnym świecie zaprojektowanym przez firmę Blizzard Entertainment ?

„Tworząc Ultimate Evil Edition chcieliśmy dać graczom naprawdę niesamowitą grę RPG akcji na konsole starej i nowej generacji, dlatego oprócz najnowszej zawartości z Diablo III oraz Reaper of Souls wprowadziliśmy też innowacyjne funkcje społecznościowe, takie jak System Nemezis i Tryb Ucznia.Jesteśmy podekscytowani mogąc zaprezentować najlepszą konsolową wersję Diablo zarówno nowym, jak i powracającym graczom. Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy ich wszystkich w świecie Sanktuarium” – powiedział Mike Morhaime, prezes zarządu i założyciel Blizzard Entertainment.

Oprócz postaci krzyżowca oraz Aktu V rzeczona wersja gry zawiera ulepszony system zdobywania łupów, rozbudowaną mechanikę poziomów mistrzowskich dla postaci na maksymalnych poziomach oraz wiele innych usprawnień, w tym:

  • Tryb przygodowy: umożliwia on graczom swobodne poruszanie się po świecie Sanktuarium i nieskrępowane zabijanie potworów.
  • Zlecenia w postaci losowych zadań, które na nowe sposoby nagradzają graczy za eksplorację Sanktuarium.
  • Szczeliny Nefalemów, czyli losowo generowane podziemia, które zapewnią graczom setki godzin zabawy i umożliwią zdobycie nieprzebranych skarbów.
  • Zwiększenie limitu poziomów do 70. Wpływa to bezpośrednio na nowe, potężne zaklęcia i umiejętności
  • Nowy potężny rzemieślnik (wieszczka), który umożliwia wzmacnianie i zmianę wyglądu wyposażenia

Z pierwszymi ocenami Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition możecie zapoznać się w tym miejscu. Pamiętajcie również, że tytuł został odświeżony przede wszystkim pod względem oprawy wizualnej. Poniżej możecie rzucić okiem na jeden z wielu zwiastunów tej ciekawej produkcji, jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Studio Neversoft oficjalnie przestaje istnieć, co dalej z serią Tony Hawk’s Pro Skater?

Z dniem dzisiejszym firma Neversoft zakończyła swoją działalność w branży gier wideo....
Read More