Diablo III: Reaper of Souls – trailer z krzyżowcem w akcji

Reaper of Souls to pierwszy dodatek do Diablo III, który trafi do sprzedaży już 25 marca. Graczom oddano do dyspozycji nową klasę bohatera, jaką jest potężny wojownik Krzyżowiec. W sieci pojawił się zwiastun z tym bohaterem w roli głównej.

Diablo-III-Banner

Diablo III: Reaper of Souls to tytuł pierwszego rozszerzenia do bardzo popularnej gry RPG od studia Blizzard Entertainment. Jedną z nowości jakie ono wprowadzi jest nowa klasa bohatera, której brakowało fanom serii od dłuższego czasu. Mowa tutaj o Krzyżowcu. Ma on przypominać klasę bohatera znanego z drugiej części gry, czyli bardzo silnego, opancerzonego paladyna. Próba umiejętności Krzyżowca została zaprezentowana przez redakcję serwisu IGN, który upublicznił materiał wideo. Opowiada on, po części, o historii naszego bohatera i nakreśla pierwsze umiejętności, jakimi będzie się on posługiwał.

Dodanie Krzyżowca to nie wszystko, co przygotowali dla nas specjaliści z firmy Blizzard Entertainment. Autorzy gry zapowiedzieli zwiększenie maksymalnego poziomu do 70, dzięki czemu nasi bohaterowie otrzymają dostęp do nowych run i zdolności do wykorzystania w walce z potężnymi przeciwnikami. Reaper of Souls to również rozszerzenie fabularne, które wprowadzi piąty akt do gry. Pojawi się postać Anioła Śmierci, Maltaela, z którym będziemy musieli się zmierzyć. Akcja dodatku toczyć się będzie w gotyckim mieście Marchia i w jego okolicach. Kolejną nowością będą zupełnie nowe wyzwania dla graczy – lochy do polowania na lepszy sprzęt, próby Nefalemów stanowiące zestaw szybkich, ale trudnych zadań dla śmiałków, jak również inne ciekawe dodatki.

Dodatek ukaże się 25 marca na komputerach osobistych. Edycja na PlayStation 4 ma ukazać się w kilka miesięcy po tej premierze, a więc gracze konsolowi powinni uzbroić się w cierpliwość. Poniżej obiecany zwiastun.

)

Written By
More from Patryk

Diamond Dog bohaterem nowej galerii z gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain pojawi się na rynku we...
Read More