Diablo III: Reaper of Souls będzie działało na Xbox One w rozdzielczości 1080p

Microsoft potwierdziło ostatecznie, że Diablo III: Reaper of Souls będzie działało w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Premiera gry już za kilkanaście dni.

Diablo III pierwotnie trafiło na rynek PC, w późniejszym okresie na PlayStation 3 oraz Xboksa 360, aby teraz trafić na Xbox One oraz PlayStation 4.
Diablo III pierwotnie trafiło na rynek PC, w późniejszym okresie na PlayStation 3 oraz Xboksa 360, aby teraz trafić na Xbox One oraz PlayStation 4.

W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat premiery Diablo III: Reaper of Souls. Zgodnie z tymi informacjami mam przyjemność przekazać, że tytuł będzie działał w rozdzielczości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę w wersji na Xbox One. Po zakupie gry będziecie musieli pobrać dodatkową aktualizację (”day one patch”), dzięki której rozdzielczość zostanie zmieniona z 900p do wspomnianego 1080p. Pobranie dodatkowych plików jest niezbędne, jeżeli tylko chcecie cieszyć się najwyższą jakością oraz płynnością obrazu na konsoli Microsoftu.

Sytuacja się zmieniła za sprawą udostępnienia przez producenta konsoli dodatkowej mocy, dzięki której twórcy mogą uzyskiwać lepsze efekty wizualne. Według niepotwierdzonych informacji, nie tylko projektanci firmy Blizzard zdecydowali się na korzystanie z ”uwolnionej” mocy obliczeniowej Xbox One.

Diablo III debiutowało w roku 2012, a dokładniej w maju na komputerach osobistych, a we wrześniu 2013 roku na konsolach PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Tytuł zaprojektowała firma Blizzard Entertainment. Rzeczone Diablo III: Reaper of Souls trafi na PlayStation 4 oraz na Xboksa One już 19 sierpnia tego roku. 

[dzięki – OXM]

Written By
More from Patryk

Microsoft potwierdza, że sprzedaż Xbox One bez Kinecta wzrosła dwukrotnie!

Xbox One w Stanach Zjednoczonych jest sprzedawany bez sensora Kinect 2.0. Decyzja...
Read More