Diablo III na konsole nowej generacji będzie wspierane po premierze

Diablo III: Reaper of Souls- Ultimate Evil Edition to specjalne wydanie Diablo III, które trafi wyłącznie na konsole nowej generacji, czyli na PlayStation 4 i Xboksa One. Twórcy potwierdzili, że next- genowe wydanie Diablo III będzie wspierane po premierze, na równi z wersją na komputery osobiste.

Jak jedna z najbardziej popularnych gier Blizzarda wypadnie na konsolach najnowszej generacji?

Niedawno informowaliśmy, że Diablo III: Reaper of Souls- Ultimate Evil Edition będzie działać na Xboksie One w rozdzielczości 1080p. Jak się okazuję z obozu Blizzarda pochodzą kolejne dobre informacje, ponieważ twórcy Diablo potwierdzają, że next- genowe wersję trzeciej części ich serii będą wspierane po premierze na równi z wersją na komputery osobiste, co jeszcze jakiś czas temu było nie do pomyślenia.

„Warto wspomnieć, że ostatnia taka sytuacja kiedy topowa gra na komputery osobiste i jej konsolowa wersja otrzymywała aktualizację w tym samym czasie. miała miejsce…no cóż, nigdy.

Patchując grę na komputerach osobistych będziemy mogli wypuścić aktualizację tak jak trzeba, również na PlayStation 4 i Xboksa One.”

Jeszcze niedawno twórcy nie chcieli wypowiadać się na temat tego, czy Diablo III na PlayStation 4 i Xboksa One będzie wspierane po premierze, ponieważ chyba sami nie wiedzieli, czy uda się to osiągnąć. Jednakże patrząc na powyższe słowa, aż ciśnie się na usta stwierdzenie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wreszcie gracze konsolowi będą traktowani tak samo jak gracze korzystający z komputerów osobistych, a przynajmniej w tym jednym przypadku. Oby w przyszłości było ich więcej.

Diablo III: Reaper of Souls Ultimate Evil Edition trafi na PlayStation 4 oraz na Xboksa One już 19 sierpnia tego roku.

[dzięki- GameSpot]

More from Mikołaj Ciesielski

Szykujcie miejsce na dysku twardym, premiera The Evil Within nadchodzi wielkimi krokami

The Evil Within jest grą z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne...
Read More