Diablo III – firma Blizzard udostępnia premię do doświadczenia

Firma Blizzard udostępni premię do doświadczenia zdobywanego w grze Diablo III. Specjalna oferta potrwa do 24 marca włącznie. Twórcy udostępnili też aktualizację 2.0.2, wprowadzającą kilka drobnych poprawek.

Diablo-III-Banner

 

Blizzard staje na głowie, aby zaprosić ponownie wszystkich graczy do trybu wieloosobowego w grze Diablo III. Tym razem twórcy aktywowali całkiem atrakcyjną premię do gry w wersji na komputery osobiste. W związku z tym, każdy gracz otrzyma 50% doświadczenia więcej za każdego ubitego oponenta.Jak widać deweloper chce na nowo przyciągnąć graczy przed monitory. Booster działa zarówno z nowymi postaciami, jak i po wczytaniu stanu gry. Taki stan rzeczy może bezpośrednio wpłynąć na szybsze wyszkolenie bohaterów na poziomy mistrzowskie. Premia utrzyma się do dnia 27 marca.  Dzień później odbędzie się zaś planowana od dłuższego czasu premiera dodatku Reaper of Souls.

Wczoraj zaś na europejskich serwerach twórcy udostępnili łatkę 2.0.2, która wprowadza kilka zmian do obrazu gry. Największą nowością jest zwiększenie wymaganej ilości doświadczenia koniecznej do zdobycia poziomów mistrzowskich od pięćsetnego wzwyż. Jeżeli zapytacie mnie o dodatek Reaper of Souls, to odpowiem wam, że jest to pierwsze rozszerzenie, które swoją premierę ma 25 marca. Wprowadza ono piąty akt do gry, który jest kontynuacją scenariusza z oryginału. Fabuła opowiada się wokół Anioła Śmierci, Maltaela, który postanawia raz na zawsze zakończyć odwieczny konflikt istot niebiańskich z demonami. Akcja gry została osadzona w gotyckim mieście Zachodnia Marchia i jego okolicach. Więcej informacji już wkrótce!

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – oferta listopad 2014

W sieci pojawiły się konkretne informacje na temat listopadowej rozpiski PlayStation Plus....
Read More