Diablo II i WarCraft III w odświeżonych wersjach?

Firma Blizzard Entertainment zdecydowała się zorganizować specjalny zespół odpowiadający za odświeżenie takich gier, jak Diablo II oraz Warcraft III na pecety.

Trzeba przyznać, że takie remake’i to gorąca wiadomość dla wszystkich graczy i duża niespodzianka. Obie gry to absolutne klasyki gatunku w swoich dziedzinach i produkcje kochane przez miliony graczy na całym świecie. Nie istotne, czy grasz na pecetach, czy jesteś graczem konsolowym, o Diablo i Warcrafcie, czy Starcrafcie z pewnością słyszałeś.

Ogłoszenie o pracę wystosowane przez firmę Blizzard Entertainment głosi, że firma poszukuje pracowników do prac nad odświeżeniami swoich kultowych marek. Obowiązkami zatrudnionych osób będzie należało przystosowanie wspomnianych gier do współczesnego oprogramowania, tak, by gracze ponownie mogli cieszyć się wspaniałą rozgrywką.

”Wciągające historie. Intensywny multiplayer. Nieskończona grywalność. Oto wartości, które sprawiły, iż StarCraft, WarCraft III i Diablo II były tytanami swoich czasów. Ewolucja systemów operacyjnych, sprzętu i sieciowych usług sprawiły, iż coraz trudniej czerpać z nich przyjemność.

Przywrócimy im chwałę, dlatego potrzebujemy nowych inżynieryjnych talentów, twojej pasji i chęci ukończenia tych projektów.” – taką informację możemy przeczytać w ogłoszeniu.

Oczywiście na dzień dzisiejszy nie wiemy, którą grą Blizzard zajmie się w pierwszej kolejności, ale zarówno StarCraft, WarCraft III czy Diablo II to znakomite produkcje, które z pewnością ponownie ucieszą graczy. Gry mają otrzymać znacząco odrestaurowaną oprawę graficzną.  Miejmy nadzieję na szybki obrót spraw i oficjalną zapowiedź którejś z tych gier, może jeszcze w tym roku. Co Wy na to?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=KxnWjyvmpnI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=H4Z6Rmbtk1k” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56127e47c70ac51c03d5a07d”]

Written By
More from Patryk

Sony zapowiedziało nowe kolory PlayStation 4

Kolorowe nakładki na PlayStation 4 oraz nowe modele kontrolera Dual Shock 4...
Read More